Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom napok ota nem keres én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriella-Ella kérdése:

Párom napok ota nem keres én smsekbe kerestem őt. Gondolom ő nem akarja de azért anyit megérdemeltem volna hogy ír legalább egy smst szerintem ez a minimum. Nem tudom mit tegyek ebben a helyzetben? és rendben voltunk én ugy éreztem

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Csörögj rá.
2013. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is tuti felhívtam volna már,hogy mi a helyzet.
2013. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

nagyon bunkó ha ilyet csinál. nem meri veled közölni, hogy nem akar veled találkozni?

annyira sem méltat hogy közölje.

mondj le róla, nem kell neked egy ilyen "menekül a gondjai elől" ember.

ne írogass neki sms-eket. ha mégis keres, akkor mond meg neki, hogy megbízhatatlan, udvariatlan paraszt, és nem szeretnéd vele tartani ezentúl a kapcsolatot. ha meg nem keres, ne aggódj lesz még alkalmad ezt elmondani neki.

hidd el, jobb lesz így.

2013. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Moncsika smsben kerestem őt 3szor is nem hiszemhogy akövetkező lépést nekem kellene megtenem. gondolom ő nem akarja
2013. okt. 28. 15:55
 5/20 A kérdező kommentje:
igazatok van de rosszul esikhogy ennyit nem ír vagy összevan zavarodva de erre nincs jó kifogás szerintem egy 26éves férfi lehetne ennyire férfi hogy ezt közli velem readásul másodjára vagyunk együtt tehát már ebből a szempontbol is megérdemelhetem volna :(((
2013. okt. 28. 15:57
 6/20 anonim ***** válasza:
A haját azért lekiabálnám a helyedben. :-)
2013. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha ez nem jellemző párodra, akkor azért érdeklődnék utána, hogy csak téged kerül-e, és egyébként nem-e esett valami baja.
2013. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
biztos nincs baja mert a tesoja nekem a legjobb barátnőm és tudomhogy minden ok vele thát akkor a kapcsolatal lehet gondja de hogy mi nem tudom mert rendben voltunk tehát nem is értem és a viselkedését se
2013. okt. 28. 16:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne szőj rémtörténeteket, hanem hívd fel hogy mi a fa*sz van. Lehet csak elkeverte a mobilját.
2013. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
elkeverte amobilját? :)))) jó fej vagy biztos nem ilyenről van szó akkor miért nem kérte el a számomat a tesojátol érted alényeget na ez ami kifogás!!!
2013. okt. 28. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!