Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Több éve edzek, most lenne...

Joe8341 kérdése:

Több éve edzek, most lenne pénzem kiegészitőkre. Ezekre gondoltam. Protein, vitaminok, glutamin bcaa, hmb, citrullin, acetyl l-carnitin, creatin monohydrát, omega 3, testo stack, ennyi ami szerintem kell, vagy más is? Jó ez igy? A kajám rendben.

Figyelt kérdés
kell ennyi kiegészitő? vagy ezek nem is jók?

2014. máj. 13. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy jó vitamin pakk (multi pro) egy jó fehérje (100%Whey pro plus) és Glutamin, Bcaa... Bár kérdéses hogy mi a célod. Ha hobby szinten csinálod ez korrekt szerintem.
2014. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amint irtam is, a jó protein megvan, glutamin bcaa is.de a többi kell e feltétlen? vagy mi illetve mik azok ami KELL?!egyébként nem versenyszerűen csinálom,DE nagyon komolyan veszem.éppen ezért érdekel hogy mi az ami fontos.?
2014. máj. 13. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne bonyolitsd tul. Jo feherje, vitamin, omega 3, creatin. A tobbi penzed koltsd kajara. Vegyel lazacot, belszint, rizs helyett gerslit, édeskrumplit stb,

Azok amiket leirtal kb 1%-ot ha segithetnek.

Ha mar etrended jobb es meg mindig marad cash.

Citrulline malat, acety l carnitin, beta alanin.

Glutamin bcaa hmb neked nem kell.

2014. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek marcival, nem kell ennyi cucc. Vitamin, fehérje, kreatin, omega és annyi. A kajád legyen rendben. Testo optimalizálók nem sokat érnek, főleg ha nem vagy 30 éves. De utána sem nagyon.
2014. máj. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

több éve edzel? eddig rendben volt a kajád, de most hírtelen minden tápanyagot por formában kell magadba tömnöd?

Vagy rohadt sok pénzed van, vagy mégsincs meg az a több éves tapasztalat.

2014. máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért annyi pénzem nincs,tapasztalat talán edzés terén van.DE ÉPPEN EZÉRT KÉRDEM,mert eddig nem tehettem meg hogy azt veszek amit akarok. kiegészitők terén viszont zavarba vagyok,én sem akarom a pénzt feleslegesen költeni.de olvastam, hogy ami fontos:protein,vitamin, omega3,glutamin bcaa és valami tesztoszteron növelő,mert már 30 elmultam.segiséget azért kértem mert bizonytalan vagyok, kösz
2014. máj. 14. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!