Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miket csináltatok álmaitokban...

Miket csináltatok álmaitokban amikor rájöttetek, hogy álmodtok?

Figyelt kérdés

Nekem ilyenkor mindig elöjött a mocskos fantáziám és megdugtam egy jó csaj vagy az osztalytarsnömet XDXD

(tudom kissé durva)


2010. jan. 6. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen... elég durva vagy! :D Am én ha rosszat álmodok akkor elkezdem csipkedni magam h felébredjek! XD Ha valami mást... akkor kiélvezem, én is a fantáziámra bízom, de persze nekem nem olyan mocskos mint neked!
2010. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én ha rosszat álmodok akkor csatornát szoktam váltani XD
2010. jan. 6. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Leginkább repültem. Csajokkal sosem jött össze a dolog, mert nem voltak akkro éppen, vagy ha voltak is, hamar felébredtem... :(
2010. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is repülni szoktam olyankor
2010. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
repülésröl jut eszembe, hogy legközelebb sárkánnyá változok és énis repülni fogok :)
2010. jan. 6. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak várom mitörténik majd! :) de általában utánna nem sokkal fel is épredek
2010. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem 1x megerőszakoltak és rájöttem, hogy csak álmodom. Szóval az jó mentő öv volt...

De amúgy én is akkor tudom, hogy álmodok, amikor szeretkezek 1 olyan férfival akit még soha életembe nem láttam.. :D

2010. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!