Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy rájöttetek álmotokban, hogy csak álmodtok?

Figyelt kérdés
Velem most történt meg először.És rosszat álmodtam és annyira más volt minden,hogy rájöttem,hogy álmodok és a fejemet a falba vertem ,hogy felébredjek..:D
2010. jan. 6. 15:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én tudom ,hogy álmodok,de írányítani hogyan lehet? ez érdekelne
2010. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

21:37 -nek üzenem:

Az álom egy olyan világ ami csak a miénk. Az történik benne amit mi akarunk és csak a fantáziánk szab neki határt.

pl. mond ki az álmodban (magadban), hogy bárcsak x y lenne. És meglesz!

2010. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ennek a könyvnek a címét írjátok már meg!
2010. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A címe tudatos álmodás, igazából nem is könyv, csak egy jegyzet. Ha esetleg valakit érdekelne, az keressen meg privátban.
2010. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én általában mindig tudom hogy csak álmodom...ha nagyon fáradtan alszok el akkor nem tűnik fel hogy csak álom :D :D

egyébként sokat "kísérleteztem" a felébredéssel és azt vettem észre hogy csipkedéssel meg falnak nekimenéssel semmit sem érsz el, mivel álmodban nem érzel fájdalmat....én egyszerűen megoldom, felfelé nézek, így kinyílik a szemem...és ha nyitva van akkor már ébren vagyok :D :D

2010. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
volt,és még meg is kérdeztem az álomban anyumtól,hogy anyu,nem csak álmodok???ő pedig azt mondta h nem,persze aztán mikor felébredtem rájöttem h mégis :D
2010. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor volt, de valamit megfigyeltem: ha rájössz, hogy álmodsz, igaz, hogy mindent megtehetsz, de megváltozik az egész. Én például az én álmaimban nem tudok beszélni a "szereplőkkel" az álomról, mert ilyenkor mintha keresztülnéznének rajtam.
2010. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen,volt :D
2010. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!