Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz, hogy nincs bennem anyaösz...

Gáz, hogy nincs bennem anyaösztön és nem akarok gyereket? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Aupairkedtem, de nem szerettem azt a gyereket, mert követelőző és elkényeztetett volt, akaratos, neveletlen, hisztis dög, az anyja ki*ta kb a fenekét, úgy ugrált ahogy a gyerek fütyült, szánalmasnak találtam ezt. Egy ismerős két éves fia mindenhez hozzányúl, földhözvág dolgokat és egyszer majdnem az utcára is kiment! Egy társaságban az 5 kölyök kb leszívta az erőm a puszta létezésükkel. Jó, arik is vannak, de azok se kellenének az év 365 napjára. A hisztizésük felidegesít, a csecsemőpelenkázás gondolatától kifordul a belem, sőt, ha belegondolok, hogy elkezd nőni a foga és szoptatni kell, rosszul leszek. Inkább lenne nekem a gondozásuk fárasztó mint öröm, és ki tudja megéri e. Meg egyedül hagyni se lehet őket... És ami a legszebb, hetente többször csesztetnek, hogy mikor lesz gyerekem :/
2014. júl. 5. 23:45
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
76%
Gáz! De nem baj, nem kell mindenkinek szülni!
2014. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ösztönről inkább akkor lehet beszélni, amikor már megvalósult maga a biológiai történés. Jelenleg csak egyszerűen nem érzel késztetést.
2014. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Hat gaz de van ilyen.:-)az ember a sajat gyerekehez mashogy apl hozza.pl.egyik nap itt volt a 2eves rokongyerek az anyjaval.fiam 4honapos.tehat se mi se a lakas nincs felkeszitve egy ekkora gyerek rombolasara.hat delutanra azt hittem megbolondulok.mondtam ha az en fiam is ilyen lesz tuti kinyirom..na jo persze ezt nem szo szerint ertem.de olyan szinten lefarasztott a kisgyerek h ilyen allapitban akkor sem voltam mikor ejszakaztunk a hasfajassal.szoval most egy kicsit en is megijedtem.de a parom azt mondja ez neveles kerdese.hat nagyon remelem.....
2014. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem gáz. Olvasgasd itt a régi kérdéseket: százasával panaszkodnak a nők, hogy a házasságuk, a szexuàlis életük tönkrement, az idegrendszerük darabokban, depressziósak, fáradtak, nagyon megbánták... aki csesztet, hogy neked mikor lesz már, az csak rihadtul irigyli a függetlenségedet és kárörvendezve azt lesi, hogy na mikor szúrod el te is minimum 20 évre a nyugalmadat... [link]
2014. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

szerintem egyáltalán nem gáz, sőt!! Minden tiszteletem azé, aki ezt ki meri mondani (társaságban is!), sokkal becsülendőbb, mint azok sokan, akik nem merik bevallani, mert elvárás, megszülik, aztán úgy bánnak a gyerekkel, ahogy... Rengetegen szülő van, akinek egyszerűen nincs türelme a gyerekhez, nem ért hozzá, nincs kedve hozzá.


Bár hozzáteszem abszolút hobbi-abortusz ellenes vagyok, a tudatossághoz hozzátartozik a gondos védekezés is ilyen esetben!


Egyébként nekem két lányom van, és fiús anyukáknál és is rosszul vagyok. :) Én mondjuk bírom őket is, de az enyémek szinte semmit nem csinálnak azokból, amiktől eleinte féltem.


Szerintem foglalj össze magadban néhány velős mondatot, és legközelebb válaszolj is, ha megkérdezik, mikor lesz gyereked. Esetleg tedd hozzá, hogy JELENLEG így gondolod, és akkor később sem vághatnak a fejedhez semmit.

2014. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nem gáz majd lesz ha megérsz rá.
2014. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

Szerintem nem gáz, van ilyen is :) Az egyik kolleganőm is ilyen, nincs vele semmi baj, lehet, hogy ez változni fog ha szerelmes leszel majd egy férfiba és beindulnak az ösztönök, de az is lehet, hogy nem, akkor nem lesz gyereked, ez is rendben van, nem is szabad erőltetni!

Inkább az az a gáz, hogy a kolleganőm gyerekekkel foglalkozik, ahogy te is és nagyon érezni lehet a munkájában sajnos ezt, nem is értem miért foglalkoztok gyerekekkel, ha ez ennyire nem megy.

2014. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
hány éves vagy?
2014. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem gáz, te ilyen típus vagy és abszolut a te dolgod, te életed. Ennyi.
2014. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok.

Tegnap a metrón egy kis hisztis majom óbégatott mellettem, megdobott a játékával, és akkor szerencsére felszabadult egy másik ülőhely és átülhettem.

2014. júl. 6. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!