Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnál ha léteznének...

Mit csinálnál ha léteznének vámpírok? (válassz)

Figyelt kérdés

a. Gyilkolnád őket.

b. Megkeresnél egyet, hogy átváltoztasson téged.

c. Nem csinálnál semmit ellenük viszont utálnád őket.

d. Semmi bajod nem lenne velük.


2010. jan. 6. 18:41
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
36%

Háát én b.), vagy a D.) vagy az e.)-t választanám xDxD

Amúgy sztem most kitaláltam egy tök király dolgot :D:D


Pl. már kicsit a jövőben lennénk és (tök helyes/szép) vámpírok ölnének embereket. Nekünk mindig lenne gy időszak amikor TILOS lenne kimenni, mert akkor jönnek vagy valami ilyesmi.

Szerintem ez jó lenne:D vagyis mindennél jobb.. tök uncsi ami most van .. vagyis nálunk itthon..


Természetesen ÉN lennék az aki elsőnek mászkál kint, és összejön egy vámpírral..


(ui:. bááááááár én az alkonyatban Jacob párti vagyok, de ha csak vámpírok lennének, megelégednék velük is xD)


14/L

2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
55%

22.07 Tuti, hogy te csak a filmet láttad:P nem azért de Jake elég önző barom (csak azért mondom, mert a film alapján én is Jacob párti voltam)....:D:D:D


Na, szóval én is inkább félnék tőlük, nem akarnék se meghalni se átváltozni, hogy emberekre kelljen vadásznom. Szeretem a kis életemet.

2010. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
54%
Rosszul tudod.. olvastam eddig mind a három könyvet, és tervezem a 4-et.. nem tom nekem jobban bejön Jake:D
2010. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
Aha köszi a válaszokat még jöhet. Ez nem alkonyat vitaklub szóval a kérdésre válaszoljatok. Akik csak annyit írtak, hogy a,b.. azok indokolhatnák is.
2010. jan. 7. 13:20
 35/59 anonim ***** válasza:
57%
a.
2010. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
E. + B :)
2010. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

ja bocsi, előző vagyok az E + B-s

Indok: Mivel emberbe még soha nem voltam szerelmes (pedig már ideje lenne, ezért úgy gondolom, hogy természet feletti lesz a nagy ő. :D Ha már vámpírok vannak.. :D

És hát, most őszintén szeret-nem szeret azért nem akarom, hogy az éjszaka közepén megöljön csupán csak az illatomtól. Úgyhogy inkább változtasson át! Meg különben is, nálam a vámpírok a Twilight sablonra épültek, úgyhogy gyönyörű leszek, gyors és erős. Bárkit az ujjaim köré csavarhatok, ha nem jönne össze a Nagy Ővel..



Ez az élet túl unalmas ami van. Régen legalább elhitték a legendákat és tényleg volt valami.. De most akármit mondhatnak senki se fog megijedni. Kell egy kis izgalom.

2010. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
81%

d

bár attól függ, mennyire lennének brutálisak

2010. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
52%
Gyilkolnám őket.Hiszen megölik az embereket.És a gonosz teremtményei így még egy ok,hogy vadásszam őket.
2010. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
d:)
2010. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!