Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnál ha léteznének...

Mit csinálnál ha léteznének vámpírok? (válassz)

Figyelt kérdés

a. Gyilkolnád őket.

b. Megkeresnél egyet, hogy átváltoztasson téged.

c. Nem csinálnál semmit ellenük viszont utálnád őket.

d. Semmi bajod nem lenne velük.


2010. jan. 6. 18:41
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Hát utolsó megfogtál..
2010. jan. 11. 16:23
 52/59 anonim ***** válasza:
Láttátok már a Zombielandot.? Én zombikat akarok gyilkolni.:D.Átváltoztatnám magam vámpírrá..mindígis az akartam lenni.:)
2010. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy: A vámpír nem egy nagy kapafogú sötét denevérember. Ha voltak is ilyenek voltak. Ma már nincsenek, csak energiavámpírok. Ez annyi, hogy (leginkább tudatalatt) a spirituális energiáddal táplálkozik. Van olyan ismerősöd, akivel nem tudsz 5 percet beszélni, mert elfáradsz? (Én ismerek) Nah ő energiavámpír. És ezt nem úgy kell felfogni h juj megöl juj mi lesz velem, bár sajnos van olyan aki tudatosan csinálja, és rengeteget el tud nyelni. Akkor lehet baj. Én is ilyesféle vagyok, csak annyi különbséggel, hogy én nem emberektl veszem el, és tudom korlátozni az energia mennyiségét. Általában "kikapcsolva" :D:D hagyom :D Egy megeröltető futásnál viszont jól jön.
2010. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
Jah és felőlem jöhet bármilyen atomfizikus hogy ez lehetetlen, majd ha bebizonyítja, akkor elhiszem. Viszont én már sok ilyen dologról tudok, amiről ti nem fogtok soha :D:D
2010. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
Gratulálok.
2010. jún. 2. 19:16
 56/59 anonim ***** válasza:
d
2010. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
b.
2010. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim válasza:
c
2010. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
az örök életért mindent, tehát b
2010. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!