Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Visszatekintve az életedre,...

Visszatekintve az életedre, mi lenne az, amit a jelenlegi eszeddel/érettségeddel máshogy csinálnál?

Figyelt kérdés
Az élet minden területére gondolok, munkakeresés, szexuális élet, iskolai tanulmányok, párkapcsolat, stb. A kérdést azért tettem fel, hátha születnének olyan válaszok, amik segíthetnének egyeseknek, akik az adott dolog előtt állnak.
2011. ápr. 8. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Komolyabban venném a tanulást, és az egészségesebb életmódot, sokkal többet mozognék. Ha ezekre odafigyeltem volna 10-15 éve, most sokkal könnyebb életem lehetne. De akkoriban minden érdekelt ezeken kívül.
2011. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal hamarabb leválnék a családomról. Művészeti pályára indultam, de hiába költöztem el 15 évesen, húszéves koromig még rendszeresen tartottuk a kapcsolatot és ők tartottak el. És közben a folyamatos negatív hozzáállásukkal akadályoztak. Az elvárásaik pedig irreálisan magasak voltak.

Jobb lett volna, ha inkább magam megoldom az életem már akkor, és nem foglalkozom velük, mert így az történt, hogy idegösszeroppanást kaptam és abbahagytam az egészet. Nem azt mondom, hogy csak miattuk, de nagyon nagy szerepük volt a dologban.

Talán ha előbb felismerem ezt, akkor előbb megszakítom a kapcsolatot velük, és maradtam volna a pályámon, amibe több mint tíz évet beleöltem.

2011. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szamóca. ***** válasza:

alapvetően semmin nem változtatnék. így lettem ilyen, így van mnden rendjén - vagy legalábbis majd lesz.

másrészről talán jobban odafigyelnék hogy kiben bízok meg... sajnos olyan emberek is átvágnak akikre az életemet is rábíztam volna.

2011. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyire segítség, de semmit. Voltak dolgaim amiket akár meg is bánhatnék, de ha nem úgy történt volna ahogy, akkor most nem biztos hogy itt tartanék. Márpedig most jó.
2011. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vágnám le a frufrum, anélkül hogy anya ne tudott volna róla...
2011. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sokkal keményebben szelektálnék a pasik között. Persze a mostanit megtartanám, de a felét nem próbálnám ki :)
2011. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szülő leválasztás hamarabb stimmel, több tanulás stimmel, több sport stimmel. több csajozás.
2011. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Párválasztás terén okosabb lettem volna. Utólag rájöttem,h fele egy szemét disznó (tudom,a legtöbb lány ezt mondja,de tényleg így van).emígy más minden oké :)
2011. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Mint sokan irták előttem tanulás....pedig nem voltam egy hülye gyerek de mégsem volt elég. A Sport az is szint úgy mivel a focit is abba hagytam és bicigli helyett motorral jártam mindenhova igy nem vagyok megelégedve az alakommal.

A csajok hát nem lettem volna ennyire gátlásos sokkal több jó dologban lett volna részem...

2011. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
párválasztás és tanulás (jelenlegi párom miatt nem mentem el egy suliba, kár volt)
2011. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!