Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Így most mit csináljak,...

Így most mit csináljak, forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Undorodom magamtól, utálom azt, ahogy kinézek. Mégis azt veszem észre, hogy a lányoknak tetszek, flörtölgetnek stb.
2014. júl. 7. 19:18
 1/10 anonim válasza:
Mutasd magad.
2014. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ugyan ez vagyok, csak lányban..
2014. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én ugyanebben a cipőben vagyok, csak lány vagyok és barátom van. Az önbizalmadat kéne egy kicsit növelned. Csajozgass stb.. A fő , hogy érezd jól magad.. De viszont ha annyira súlyos, hogy öngyilkosság is megfordult a fejedben emiatt akkor igen, szakemberhez kéne fordulni.
2014. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Az ember aki más válasza:
Bocsi a belevauért,de én már tényleg nem igazán értem,hogy miért van egyre több önértékelési zavarral küzdő nő és férfi?
2014. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Didiiayer válasza:
Nem hiszem, hogy feltétlen pszichológusra lenne szükséged. Inkább csak meg kéne találnod az okát, hogy miért nem fogadod el magad úgy, ahogy vagy. Ami meg nem tetszik magadon azon próbálj esetleg valahogy változtatni.
2014. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja valójában felesleges a rinya,csak te látod magad rosszul,és 1-2 rossz tapasztalat miatt már azt hiszed hogy 100%-an igazad van,megsem próbálsz fejben változtatni.Meg fizikailag is lehet edzéssel,és hobbikkal.
2014. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

belevau :'DDD


Szerintem is az okára kellene rájönni, hogy miért is gondolod ezt, amikor a visszajelzések nem ezt mutatják? Valaki tett egy rossz megjegyzést vagy láttál valamit ami jobb volt nálad? Ez már csak így van. Vannak jobbak és rosszabbak is.

2014. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy utálhatok valakit a külseje miatt? Ezt nem fogom fel.

A kérdező helyében én mélyen elgondolkoznék a dolgokon..

2014. júl. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha pszichológus nem segít, ugyan ki tud segíteni? A sok okoskodó, akinek soha nem volt ilyen zavara? :D Nem könnyű olyan pszichológust találni, akinek kölcsönösen elfogadható egymás személyisége ÉS még olyan módszert is használ, ami eredményes az esetedben. De nem reménytelen.
2014. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A pszichológusok 80%-a depisebb mint a beteg akit kezelnie kéne,kedves utolsó.Nem az okoskodókra kell halgatni,hanem fejben elintéznie magát.
2014. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!