Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudom magam túltenni azon a tényen, hogy csúnya vagyok és sosem lehet barátnőm vagy csak olyan lány, aki nem kell egy fiúnak sem, forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Már totál elment az életkedvem is, szomorú vagyok, minden egyes nap látok legalább egy szerelmes párt és ez is csak kikészít, mert én is folyton arra vágyom, hogy egy lányt végre szerethessek és, aki engem is tud viszont szeretni. Jó lenne már ölelni is lányt, csak érezni közel magamhoz, még, ha tudom, hogy nem vagyok álomsrác külsőre. Túl sok lány tetszik, de én valószínűleg egyiknek sem tetszenék. Sokszor szólítgattam már le lányokat, de kb. egy kezemen meg tudnám számolni hány lány akart velem ismerkedni haveri szinte, mert nyílván nem tudtak vonzódni hozzám a külső adottságaim miatt. Úgy látom a kisfiús külső adottságok nagyon taszítják a lányokat, vagy csak tú ronda a képe és az a baj vagy az, hogy nem lettem egy nagy darab mackós hapek vagy épp egy izomkolosszus, de a lényeg, hogy csak telnek az éveim, de még mindig nem érzem, hogy egy lány is tudna vonzódni hozzám és már belefáradtam a folyamatos kudarcokba és elutasításokba. Ha leszólítok eg ylányt már tudom előre, hogy úgyis elutasít, haverok előtt megcsinálom, mert ők bátorítanak folyton, de egyedül sehol sem tudnék egy lányt sem leszólítani, túlságosan félénk, gátlásos, önbizalomhiányos vagyok a külsőm miatt. Vágom én azt is,hogy minden lány csak a helyes, magas fiúkat veszi emberszámba is, emiatt is félek, hogy valamelyik lány majd szépen kigúnyol kinevet megint, mint egy-kétszer már megtörtént. Jó, ők buta lányok voltak, de attól még nagyon rosszul esett és úgy érzem minden lánynak csak a helyes fiúk jönnek be, ammi énn sosem lehetek, hiába ismondják sokan, hogy a szépség relatív én nem ezt látom.
2013. márc. 18. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy siránkozol bánkódsz hidd el nem lesz jobb. Barátnőd nem sajnálatból lesz, hanem azért mert megtetszel neki valamiért. Nem csak a külsőség létezik a világon. Ha van egyéniséged, jó a szöveged akkor sok dolog nem marad hátra. Legyél már tökös ember, mert elb*szod az éveidet.
2013. márc. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
tegyél ellene
2013. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az a baj szerintem nagyon kevés ember ismeri meg úgy a párját, hogy így leszólítja valahol, vagy ismeretlenül ráír neten.. A legtöbb ember inkább közös ismerősökön keresztül. Ezért szívtuk meg mi, akiknek nincs akkora ismerősi köre.
2013. márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne így állj hozzá, legyél pozitívabb! Ha azt látják rajtad, hogy van önbizalmad, egészen másként hatsz a szemükben, mintha egy visszahúzódó kisemberke lennél.

Velem már előfordult,hogy volt olyan srác, aki kívülről nem tetszett egyáltalán, de olyan egyénisége volt, ahogy beszélt.. ááá :D Néha még most is hiányzik. :)

2013. márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni (pl. futni), ez jót fog tenni az önbecsülésednek és a testednek is.
2013. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sokat siránkozol, így persze hogy a kutyának sem kellesz. én is randiztam egyszer egy hasonló fiúval és futva menekültem..ki kíváncsi erre??!. évekkel később találkoztam vele egy szórakozóhelyen, és már a fellépéséből látszott hogy más. egyenesen járt, elegáns volt (profi táncos lett) olyan nője volt hogy még én is hazavittem volna :D

Röviden: csak és kizárólag fellépés kérdése az egész! ez biztos!

Ismerkedj teljesen idegen lányokkal és próbálkozz. Ne feledd a lánynak először fogalma sincs ki fia,borja vagy, csak abból tud levonni következtetést ,ahogy először odalépsz hozzá. Az első benyomás a legfontosabb! Tehát mikor odalépsz hozzá, húzd ki magad, mert a testtartásból sok mindent le lehet szűrni (Biztos hogy más lesz a hatás)

És kezdj el bizony sportolni valamit nagyon, hogy tetszél magadnak is, mert ez az első lépés, amíg magadnak nem tetszel, másnak hogy tetszenél??

A férfinak csak 1 fokkal kell szebb lennie az ördögnél!! ;)

De légy határozott, kedves, poénos, érezd jól magad a bőrödben és jobb lesz! és SPORTOLJ!!!!!! mert az tényleg sokat számít..

2013. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de nagyon alacsony vagyok, nőni már sosem fogok, másrészt az arcszerkezteem katasztrófa, így elég egy szia és menekülnek a lányok szó szerint...
2013. márc. 19. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát az arcszerkezetedre nem tok mit mondani, mert nem látom. Lehet hogy szerelem első látásra kevesebb az esélyed mint másoknak, de azok egyébként is ritkán hosszan-tartóak. De attól még a többi igaz amit írtam, akkor is ha alacsony vagy. De ez mit is jelent, hány cm vagy hogy így frusztrál?
2013. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyi! Kezdj el pl futni egy klubban a tested is fejlődik, és megismerkedhetsz egy csomó emberrel. (lánnyal is)


Az hogy valaki hogy néz ki max egy hétig érdekes. onnantól csak a személyisége számít.


Csak arra hogy valaki szép, nem lehet kapcsolatot építeni.

Ha ronda vagy, akkor annyi a hátrányod, hogy talán nem vagy elsőre szimpi a csajoknak,de ha megismernek, és jó fej vagy akkor nincs akadály.


Nekem most egy nagyon ronda fiú tetszik. Tudom hogy csúnyább nálam, de mégis elpirulok, ha meglátom.Hogy miért? Mert rohadtul nem számít hogy csúnyább tőlem.


Ui: leszólogatást felejtsd el.


Egy lány

2013. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg pszichológushoz kéne fordulnod, de nem amiatt, mert csúnya vagy és az egész életedet egyedül kéne leélned, az önértékelési problémádon tudna javítani a dolog. Nem a olvastam végig a hozzászólásokat, de szerintem addig nem fogsz bejönni egy lánynak vagy nőnek sem (nem tudom a korod), amíg nem teszed túl magad ezen a depressziós perióduson. Szerintem el kellene kezdened magaddal egy kicsit foglalkozni, értem ez alatt: új frizura, egy kis mozgás, egy picit jobban figyelj oda az öltözködésedre (nem azt állítom, hogy költs vagyonokat, mert elmehetsz egy kicsit futni, vagy otthon is csinálhatsz gyakorlatokat, nem feltétlenül kell új ruhákat venned, csak vasald ki őket, már egy fokkal jobban néz ki, az ápoltsággal is foglalkoznod kell. Ezek mind olyan dolgok, amiket nem egy lány miatt kéne tenned, hanem magadért, mert így változtatni tudsz azon, hogy hogyan érzed magad a bőrödben. Ez a változás látszani fog rajtad, lehet, hogy így a hölgyektől sem fogsz annyi kosarat kapni. Ezt nem szabad annyira véresen komolyan venni egynek nem voltál szimpatikus, de attól még másnak lehetsz, meg kell adnod a hölgyeknek a lehetőséget arra, hogy megismerjenek, kezdeményezz bátran, ha nemleges választ kapsz ne törődj vele. eddig a külsőn volt a hangsúly, mert ez az, ami megfogja a lányokat, de csak a belső értékeiddel tarthatod meg őket. Legyél nyított a világra, informálódj. Olvass könyveket, ne csak asaját szakterületeden, hanem más területekről is. Eljárhatsz nyelvi klubokba, könyvtárba, haverokkal bulizni, mozdulj ki. nem ismerlek, így nem tudom, hogy az előbbiek közül mi az, ami rád igaz, mi nem. Abban azonban teljesen biztos vagyok, hogy sokkal könnyebb feladni, mint harcolni, de sohasem szabad. Zárásképpen pedig annyit tennék hozzá, hogy rengeteg nőnemű egyed él ezen a bolygón, szerintem statisztikailag lehetetlen, hogy ne legyen köztük olyan, amelyiknek szimpatikus vagy és te is hasonlóképpen érzel iránta. Ne add fel!
2013. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!