Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a bajom? 19/L

Mi lehet a bajom? 19/L

Figyelt kérdés

Nagyon nem alakulnak jól a dolgaim, és mostanában szinte minden nap "síró rohamot" kapok, kevesebbet beszélek, nem szeretem ha az emberek megérintenek.

Ha idegen emberekkel vagyok egy helyen, nagyon feltűnően remegek .. senkire nem merek ránézni, még a barátomra sem mert akkor is elkezdek remegni :'(

Nagyon könnyen idegesítem fel magam, és olyankor mindig zsibbad a szám széle vagy a nyelvem.

Szörnyen érzem magam, ha valaki nevet a közelemben azt hiszem, h rajtam nevet, értéktelennek, senkinek látom magam.

El kellene mennem egy pszichológushoz? :(


2014. júl. 7. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább pszihiáterhez.
2014. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nem szükséges, hogy elmenj azért, hogy gyógyszert szedhess. Ami veled történik, az szorongás.. ezen nem egyszerű változtatni, társaságba kell járnod. Minél többet, annál jobb lesz. Ülj le otthon és döntsd el, hogy meg fogod tenni, mert csak így simán nem fog menni. Pároddal pedig azt tudom tanácsolni, hogy mindent beszéljetek meg, minden egyes érzésedet, így ki fogsz tudni nyílni és hozzá fogsz tudni szokni, hogy ott van.

2014. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!