Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol ismerted meg a legjobb...

Hol ismerted meg a legjobb barátod vagy barátaidat?

Figyelt kérdés

Régebb óta ismerted és csak később letettek barátok vagy barátság volt első látásra? Hogy történt?

Nemet, kort is légyszí :)


2010. jan. 7. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24/F Mi hárman vagyunk nagyon jóban, ketten fiúk és egy lány. A fiúval már általános iskolás korunk óta, ott kellett másfél-két év, hogy összebarátkozzunk, azóta kitartunk egymás mellett jóban-rosszban. A lányt gimiben ismertük meg, ott is kellett egy-két év, míg összeszoktunk. Így hárman vagyunk mi, és még soha nem volt problémánk megoldhatatlan problémánk.
2010. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Internetes fórumon, 6 éve. A legjobb barátom lett, naponta több levelet váltunk, telefonálunk, Skype-olunk, látogatjuk egymást, együtt nyaralunk a férjeinkkel együtt. Ő lett az esküvői tanúm is.
2010. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2010. jan. 7. 12:34
 4/16 anonim ***** válasza:
Gimiben
2010. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

általános iskola első évétől kezdve nagyon jóban voltunk de most vagyok gimiben igazi barátok legjobb barátnőmmel,szinte már testvérbarátság.

Van még 4 szinten legjobb barátom egy másik társaságban,4 lány.És igen, legjobb barátaimnak mondhatom mind az öt embert.Érdekes sztori...Első évben az osztályban mindenkivel megvoltam, aztán a 4 lány már akkoris nagyon jóban volt egymással,csak külön-külön kettessével az egyik kettesklikkhez is, és amásikhoz is csatlakoztam.A az érdekes benne,hogy a két klikk nem szerette egymást,és nem is szereti,a kapocs én vagyok.

2010. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
és 16/L
2010. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

egy nyári táborba:)azóta is nagyon jó barátom ha napi 5órát nem beszélünk msnen/élőben/telefonon akkor 1 et se

15/F

2010. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
buszon:D 16/L
2010. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhet még :D
2010. jan. 7. 20:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Én gimnáziumban ismertem meg a legjobb barátnőmet. Eleinte antipatikus voltam neki, de aztán rájött, milyen jófej vagyok:D:D Meg meg is változtam jó irányba. Azóta 8 év telt el, és még mindig tart a barátság! 22/L
2010. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!