Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érezzem magabiztosnak...

Hogyan érezzem magabiztosnak magam az utcai huligánok előtt?

Figyelt kérdés

arra gondolok ,mikor egyedül megyek az utcán és egypár nagyon primitív kemény csávó nem bírja megállni hogy be ne szóljon valamit


(2 éve kondizok de az izom szerintem nem = a magabiztossággal(semmi köze nincs hozzá de valaki még is azt gondolja hogy van))


primitív beszolások sosem hiányoznak 16/f


2010. jan. 7. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
az ilyenek akik beszólnak mindenkinek, nem kemények, csak rajok, ha 2 éve kondizol simán megvered őket.
2010. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaja ,köszi, de szerintem a verekedés az legyen az utolsó megoldás a problémára ,én így gondolom
2010. jan. 7. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:

játszd el a beképzeltet: nem szólsz vissza, mert nem süllyedsz le az ő szintjükhöz!

Mákkó

2010. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tekints rájuk úgy,mint a kutyákra és ne foglalkozz vele,ha ugatnak!(de azért fegyverek nélkül ne mászkálj!)
2010. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kondizás mellett még gyakorold a 200m-es sprintelést is, növeli a magabiztosságot. ;)
2010. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt tapasztalom, hogy az embert elkerülik a huligánok, az agresszív kéregetők, ha nem veszed fel velük a szemkontaktust. nem lefelé kell nézni, csak úgy, el mellettük, és határozott léptekkel tovább menni.
2010. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze a szemkontaktus kihagyás, mondd meg nekik, hogy bár nagyon csinik, már van barátod, aztán lépj le, még szörnyülködnek.
2010. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!