Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lenne, hogy tűnjön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lenne, hogy tűnjön egy lány bármilyen magabiztosnak, nagyszájúnak, valójában belül tart a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Hallottam már és olvastam is, hogy bár a látszat mást mutat, belül mindegyik nő fél a másik nemtől.Főleg azért, mert ugyebár fizikai erő terén messze elmaradnak tőlük és bár nem szokás nőt megütni normális emberek esetében, de ez tudat alatt mégis ott lappang bennük.

Mennyire igaz ez?


2011. szept. 27. 21:43
 1/9 mus musculus ***** válasza:
Hülyeség. Vagy legalábbis rám nem igaz, a többiek nevében nem tudok nyilatkozni.
2011. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

nem hiszem, max az önbizalomhiányukat akarják leplezni ilyenekkel

(bár hozzáteszem hogy nem baj ha egy lány NAGYszájú :P)

2011. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem igaz:-s
2011. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
2011. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem igaz ha nagyszájú akk jol tud szopni ha magabisztos akk nagyobb dicsőség meghódítani ha meg féltölled akk kielégíti a kívánságaid mindegy milyen megvan az előnye...
2011. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mus musculus ***** válasza:
Milyen értelmes vagy, utolsó...:D
2011. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22.11 Ez csúcs! :)
2011. szept. 27. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen itt vagyok én.Én lelkileg félek nem a fizikai bántástól.Kívülről,szép okos és kőszívű ember vagyok de belülről meg ennek az ellentétje:S
2011. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez rám illik. Mondjuk nem a fizikai bántalmazástól félek, hanem csak úgy alapból a fiúktól, de ezt rólam senki nem gondolná.
2011. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!