Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinyirnád a másik magad ha...

Kinyirnád a másik magad ha megkettőződnél, vagy tudnátok saját magatokkal együtt élni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kinyírnám
2014. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Vigyázni kellene, mert ő is így érez, nehogy ő nyirjon ki előbb:)!!!

Meg is indokolod, hogy miért igen, vagy nem?

2014. júl. 14. 13:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudnék, mert mindketten kussban ellennénk a saját dolgunkkal.


De nem akarnék magamból egy másikat, egyedi akarok maradni. :)

2014. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát meg tudnánk beszélni, hogy inkább ne szóljunk egymáshoz, amúgy nem bírnék magammal élni, egy is sok belőlem. :D
2014. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Sokkolna, de úgy fognám fel, hogy lett egy előkerült ikertesóm, aki véletlenül ugyanazt az életet élte, mint én, ezért közösek az emlékeink... furán hangzik. De szerintem kihasználnám a helyzetet, és élvezném, amíg lehet.
2014. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó barátok lennénk.
2014. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Á eszembe se jutna kinyírni a másik magam, egy csomó lehetőség van abban, ha ketten lennénk XD
2014. júl. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen lehetőségekre gondolsz?
2014. júl. 15. 01:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég jól össze tudnánk játszani például. Tudnánk szívatni embereket. Munkát megosztani akár. Meg ha csak azt nézzük, hogy ilyen még soha nem történt, nyilván elég nagy szenzáció lehetne belőle. Lehet, hogy abból, hogy ketten vagyunk, már önmagában meg is tudnánk élni. Most így ezek jutottak eszembe XD
2014. júl. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy vannak előnyei, de hosszútávon szerintem nem működne. PL ha szerelmes lennél valakibe, abba biztosan ő is beleszeretne.
2014. júl. 15. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!