Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A lenyeg: flasheltem egy...

A lenyeg: flasheltem egy olyat szipuzas kozben, hogy meghaltam. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Tobbszor almodtam olyat hogy meghalok, es az egyik ilyen almomnal olyan volt mint ha ez a flash lett volna az elozmeny - de nyilvan nem. Azt tudom hogy alomban a sajat halalom a hosszu eletet jelenti, vagy egy korszak lezarasat, de ennel is ez lehet? Jelenthet ez valamit?! Komoly valaszokat kerek,.koszonom! :)

2014. júl. 18. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy éppen halnak meg az agysejtjeid
2014. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én meg azt tudom, a szervezet mindig felébreszt mielőtt meghalna az illető álmában (pl zuhansz és mielőtt leérsz, felébredsz) mert a halált csak egyszer lehet átélni és akkor tényleg meghalsz.

szóval ha meghalnál álmodman, igazából sem kelnél fel.

szóval valamit túlzol. vagy túlhiszel :)

2014. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom.. de ez nem minden esetben van ugy, hogy felebredsz mielott meghalsz, mert a legutobbi almomban par masodpercig feketeseg volt.. Azutan szinte akaratosan ebredtem fel. :)
2014. júl. 18. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy leütött valaki közben, nem?
2014. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Szerintem nem sokat jelent, csak annyit hogy mélyen magadban tudod, hogy valamin változtatnod kell, de valamiért nem teszed meg (lustaság,beletörődés,akaraterő hiánya...). Szállj kicsit magadba és változtass!

Legtöbbször akkor álmodik az ember hasonlókat, mikor nincs lekötve, nem csinál semmi érdemlegeset, hasznosat az életben ami lekötné a gondolatait, amit teljes odaadással tudna végezni. Legyen az csak pl. lakásfelújítás, amibe belead apait-anyait és a legjobb minőségre törekszik, minden tudását beleadva, a lehetőségeken elgondolkodva miként lehetne mégjobb. Csinálj valami hasznosat, megszűnnek az ilyen álmok!

2014. júl. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
max annyit jelenthet h túl sok a toxin a szervezetben
2014. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mrc1 válasza:
Teljesen alap dolog, a tripp vagy pozitív, vagy negatív, túlnyomó részben lelki, elenyésző részben testi állapot befolyásolja. Ha csak nem vagy médium és lehet már nem is élsz. Akkor minden tiszteletem a tiéd
2014. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!