Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Majdnem meghaltam mit csinálja...

Majdnem meghaltam mit csináljak? --->lent

Figyelt kérdés
tegnap majdnem meghaltam csak ugy az baj??? kösz a tanácsokat
2012. febr. 8. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "Csak úgy"? Olyan nincs! Pontosan mi történt? Így nem tudunk segíteni.
2012. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Höhö, szerintem én minden nap majdnem meghalok (csak mindig felszállok arra a vonatr) de szerintem nem baj
2012. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez most vagy kamu, vagy elnézted a kategóriát (tulajdonképpen a 'Humor' itt van közvetlenül a szomszédban), vagy a tegnap történtek miatt még most is sokkhatás alatt vagy. Fejtsd ki kicsit jobban a dolgokat, és kiderül, hogy melyik az igaz.
2012. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak úgy?


Képzeld velem is volt ilyen. Csak úgy sétálok és véletlenül elém esik a cukrászda tetejéről egy Malév gép. Azt hittem meghalok.

2012. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak úgy? hogy baj-e? hát.. az elég baj.
2012. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem baj. A legjobb amit tenni tudsz : veszel egy vöröshagymát és két paradicsomot. A vöröshagymát félbevágod és ráhelyezed a szemeidre, a két paradicsomot pedig feldugod a fenekedbe, majd néptáncot jársz egy kék bottal!
2012. márc. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os. Ez nem jó. Tudtad, hogy a vöröshagyma levelei (a vörösek) vesekövet okozhatnak? És te ezt ajánlgatod a már amúgy is megtört kérdezőnek...
2012. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi, csak annyira szerettem volna segíteni, hogy elfelejtettem leírni a mellékhatásokat :(
2012. márc. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!