Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez beteges?

Szerintetek ez beteges?

Figyelt kérdés
Fekete, egyenes hajam van. Nekem nagyon tetszene megnövesztve, és úgy derékig bírnám elképzelni. A bökkenő az hogy fiú vagyok. Már beletörődtem hogy sohasem lesz olyan hosszú (azért lelki fájdalmat nem okoz ez a tudat). De sokszor eszembe jut és nekem nagyon tetszene. Nem vagyok se meleg se biszexuális. Viszont a tény hogy tetszene nekem szerintem egy kicsit beteges. Ti mit gondoltok?
2014. júl. 18. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogy beteges,csak jó izmos kar illik hozzá.

Hirtelen Madonna egy régi klipje ugrott be,ott a gitáros pasinak volt derékig érő haja,nagyon szexi volt:)

2014. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért lenne beteges? Mindenkinek más az ízlése, és szabad ember vagy, Te döntöd el, hogy milyen külsőt szeretnél. Persze lesz, akinek nem fog tetszeni, és nyilván benne van a pakliban pár rosszindulatú vélemény, de sokaknak meg pont ez lesz a tökéletes. (Mellesleg ha időközben rájössz, hogy mégsem tetszik annyira, még mindig le tudod vágatni, bármikor vissza tudod csinálni.)
2014. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Érzem, hogy jó zenei ízlésed is társul hozzá :)
2014. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 30-40 évvel ezelőtt születsz egy valagnyi hosszú hajú férfival találkozhattál volna. :D Köztük faterommal is :D


Manapság elég ritka, nem mindenkinek áll jól. Ha amúgy férfias testalkatod van akkor simán bevállalhatod a megnövesztését.

2014. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha férfias testalkatod van,nagyon szuper ötlet. Láttad a Hair musicalt? -Imádom,örök klasszikus. Remélem újra divatba hozzák a "haj" viselését.
2014. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem beteges. Én 15 éves vagyok, most van kb mellkasig érő hajam, és hetero vagyok.

Gondolom, jó a zenei ízlésed is, ahogy azt már mondták páran :D

2014. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Növeszd meg!
2014. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha neked tetszik akkor sz@rd le a többiek véleményét.
2014. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem derékig érő rasta hajam van
2014. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!