Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez lehetséges a horoszkópommal...

Ez lehetséges a horoszkópommal kapcsolatban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az lehetséges, hogy én Szűz jegyű vagyok, de annak leírása nagyon minimális dolgokban hasonlít rám, viszont ha a Rákról akárhol is olvasok mindig magamra ismerek 100%-ban. És az aszcendensem se Rák, hanem Skorpió, ami aztán végképp nem illik rám.

Én mindig a Rákot olvasom el, ha horoszkópról van szó:)

Napi horoszkópokban nem hiszek, csak általánosban, esetleg évesben..


2010. jan. 9. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok vele csak nekem úgy van h Szűz vagyok és az Oroszlán jellemvonásai illenek rám, de fogalmam sincs h miért:)
2010. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is szűz vagyok.de rám sem illenek azok a dolgok amiket leírnak a horoszkópokban.
2010. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Elcseréltek szülészeten:):D

én rák vagyok, de sok oroszlán tulajdonságot hordozok, a határon születtem(jul.20, 22-én vált át oroszlányra:D)

Én ránéznék egy másfajta horoszkópra, pl kinai, v vmi más, haddlám az bejön-e:)

2010. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok:D
2010. febr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is szűz vagyok, de oroszlán-fordulón születtem (aug. 24.), és mindig az oroszlán az igazabb rám. :)

Esetleg, ha komolyabban érdekelne a dolog, meg lehet nézni a születésed napján a csillag-állásokat, talán ott volt valami turpisság, ami miatt rákot olvasol :)

2010. máj. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!