Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam , hogy a vidámparkban történt egy ,,bűnügyi eset" és én egy sátorban vagyok. Egy ember fejvesztve rohan ki a sátorból , hogy: Ez bűn! Meg kell találnunk!

Eközben én egy padon ülök és hallgatom ahogy 4 ember erről beszélget. A beszélgetés tárgya mindig más , de a végére már arról beszélgetnek ,hogy ki volt a tettes. Amikor végeztek a beszélgetéssel rám néznek ,én pedig felébredek.

U.I:Ez egy visszatérő álom.



2014. júl. 20. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

jegyezd fel mi zajlik mostanság benned érzelmileg, irj naplót. szimbolikus jelentése van az álmoknak amit csak te tudsz dekodolni. A problémákat amit nappal nem oldunk meg éjszaka rendeződik bennünk.


....

2014. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen úgy ahogy az előttem szóló mondta.

Este mikor mész aludni tegyél az ágyad mellé egy kis jegyzetfüzetet,tollat.Reggel mikor felébred rögtön írd le jó részletesen amit álmodtál.Mindig írd le,ha ismétlődik is az álom..minden álom egy új apróságot mutat neked..és végül mikor már van egy pár feljegyzésed hasonlítsd össze mi az apróság ami közös volt minden álomba.Az álmok mindig szimbolizálnak valamit.És az álmokba a lényeg mindig az apróságban található.Semmi féle képpen ne keresgél álmoskönyvben,mert az csak összezavar.Hagyatkozz magadra,hagyatkozz az önismeretedre..az álmaid történései azok amiket nappal átéltél..Szval lehet hogy valamiért bűnösnek érzed magad,vagy valaki mást tartasz bűnösnek..de lehet hogy valami más áll a háttérben.Remélem tudtam segíteni.

2014. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aszt jelenti hogy egy bünözö vagy.
2020. júl. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!