Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek a tőlem idősebb...

Miért félek a tőlem idősebb fiúktól?

Figyelt kérdés

Jobban a 16-17-18-19-20-21 éves fiúktól félek.Semmi rossz élményem nem volt velük amiért félnem kellene tölük.Ha kimegyek az utcára és velem szembe jön pár fiú jobbik esetbe takarom az arcom és gyorsan elsietek melletük,rosszabbik esetbe teszek egy kis kerülőt.Egy fiúnak se merek a szemébe nézni,és az arcomat is mindig takarom.

15 éves vagyok..Egyedül egy szórakozóhelyre se merek menni,mert tudom hogy lesznek ott idősebb fiúk is.Miért van ez? :/



2014. júl. 20. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy edzett, rossz az állóképességed.
2014. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi köze van az állóképességemnek az egészhez?
2014. júl. 20. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondold át még egyszer. A gyermekkori emlékeidben lesz a megoldás. Semmi rossz élményed nem volt velük.. az lesz a megoldás, amire nem akarsz emlékezni.
2014. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most hogy így jobban átgondoltam..suliban még olyan 2-ik osztályba járhattam,és a 9-ikes fiúk mindig megszóltak ha elmentem mellettük..lehet hogy ezért van?
2014. júl. 20. 21:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Sőt..mikor fiúk jönnek el mellettem és jól megnéznek inkább elszaladnék..mindig hátat szoktam fordítani..de csak azért hogy az arcomat ne nézzék
2014. júl. 20. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondold csak tovább, jó az út. Ha már tudod miért van, tudsz tenni ellene. Szurkolok neked!
2014. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első sem írt olyan nagy hülyeséget egyébként. A Te korodban láttam mit csinál a sok idióta és hát féltem is tőlük. Hasonlóan, mint Te és még olyan élményem is volt, mint neked. Most hogy böszme nagy állat vagyok már egyáltalán nincs ilyen problémám. :D
2014. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó..hát csak tudod..én nem leszek egy ''nagy állat'' így nem tudom nekem ezügyben nem tudom mi lesz a sorsom.De miért pont a 16-17-18-19es korosztálytól félek?és jobban a kigyúrt ''állatoktól'' félek..ha mellém áll egy olyan fiú..az ájulás kerülget
2014. júl. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!