Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 30éves nô vagyok.3éve nincs...

30éves nô vagyok.3éve nincs párkapcsolatom. Napról-napra jobban szeretnék már babåt.30felett sokkal már nem akarok szülni. Mit tegyek? Boldogtalan vagyok:- (

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom erre milyen választ lehetne adni.

Járj el ismerkedni, társkeresőzz, adj lehetőséget magadnak az ismerkedésre.

2014. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szombaton voltunk egy olyan esküvőn, ahol az ifjú pár internetes társkereső oldalon ismerkedett össze. Ilyesmit próbáltál már?

Másik ötletem a tánciskola. Egy elég nagy tánciskola tagja vagyok. Rengeteg pát itt jött össze.

2014. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

akár itt is ismerkedhetsz sokan azt csinálják :)


21F

2014. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá ez a lényeg... Regisztrálj társkeresőn és ismerkedj. Tudom, nem vígasztal, de baba nélkül is lehetsz nagyon nagyon boldog! Van sok nő ismerősöm, jóval 30 felett, nincs gyerekük, némelyiknek még párkapcsolata sem, de nagyon boldogok. Néha depiznek persze kicsit, mikor úgy eszükbe jut ez is mint neked, de élvezik az életben a szép és jó dolgokat. Szóval fel a fejjel, ne lásd olyan szürkén a dolgot!
2014. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A boldogságot nem kívül kell keresni, hanem bennünk van,

nem függvénye tárgyaknak, embereknek, állatoknak.

Nem attól boldog valaki, mert birtokában van valami. A harmóniának belülről kell megszületnie, akiben nincs meg addig csak vágyakozik rá. Törekedj az egyensúlyra, harmóniára a többi pedig jönni fog magától.

2014. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik amit utolsó írt! ;)
2014. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint amit az 5-ös ír, nekem se kellene 32 évesen szomorkodnom,mert nem volt senkim akit szerethetnék? Akkor nem értem, miért élnek boldog kapcsolatba, miért vannak párkapcsolatok, ha egyedül is boldog lehet vki?

A kérdezőnek, még nem vagy elkésve, manapság kitolódik a szülés, még lehet vkid, járj el társaságba, mondjuk ez rajtam nem segít, de az én vagyok.

2014. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nem ezt mondtam. A párkapcsolatban is lehet boldog, és egyedül is. Nekem az első barátnőm 21 évesen volt. De nem voltam szomorú és depis előtte sem amíg nem volt. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy tök mindegy, hogy van-e barátnő/barát. De ha nincs akkor sem kell eret vágni magadon. Lehet sok barátod, utazhatsz, eljárhatsz szórakozni, flörtölni stb. Szóval élvezheted az életet egyedül is. De hát ki milyen személyiségű ugye...
2014. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Jól nézel ki?
2014. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kedves zoliman

miért kellene szomorkodni azon mert nincs valakid, ha benned harmónia megvan, bár az „igazi

egyedüllétre csak kevesen képesek.

Az emberek többségének szüksége van egy másik emberre, mert úgy érzik, hogy egyedül nem lehetnek boldogok.

Ha egyedül vannak, nyugtalanok lesznek, és mindenütt azt keresik, mi terelhetné el a figyelmüket. Sokan annyira önállótlanok, hogy hétköznapi életük irányításához is szükségük van egy partnerre. Sokszor még akkor is kompromisszumokat kötnek, ha nehézségek bukkannak fel a kapcsolatukban, és sok minden nem a vágyaik szerint történik, csak nehogy egyedül maradjanak.

A párkapcsolatra pedig azért van szükség, hogy együtt fejlődhessenek. célja: hogy szembesítsen a hiányosságainkkal, ami által eljutunk – önmagunkhoz-


5-ös

2014. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!