Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tudok csak nagyon kevés...

Miért tudok csak nagyon kevés dolgon jóízűt nevetni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy csak nagyon kevés dolgon tudok olyan igazán jóízűeket nevetni. Az elmúlt 2-3 hónapba talán két momentumot tudok amikor igazán jót nevettemés azok is kva alpáriak voltak. Egyszer mikor haverommal kánonba okádtunk egy wc-be a sok piától, a másik meg mikor egy másik haverom rárakott egy döglött madarat egy alvó csövesre. Miért?
2014. júl. 26. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
mert a humorérzéked körülbelül olyan szinten áll, mint a szellemi kapacitásod: nullán
2014. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Amúgy meg marhára nem vagyok egy utolsó proli, próbálok minden emberhez normálisan hozzá állni, és a véleményüket elfogadni, még ha nem is feltétlen értek velük egyet. Szóval az érzelmi intelligenciám sokkal magasabb szerintem mint nagyon sok embernek úgy egyáltalában. (még ha ezek utána nehéz is elhinni....)

2014. júl. 26. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom emiatt a nagyon magas érzelmi intelligenciád miatt kellett egy elcsitult madarat tenni egy hajléktalan emberre vagy legalábbis asszisztálni hozzá. Gratulálok.
2014. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyökér.
2014. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!