Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok nevetni?

Miért nem tudok nevetni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok aki régen egy nagyon vidám ember volt és mindig mosolygott és nevetett. Mára ez teljesen megváltozott. Alig tartok valamit viccesnek, ha meg igen akkor is csak mosolygok és ennyi. Olyan rég volt egy olyan igazi röhögőgörcsöm, tudjátok.. És hiányzik. Nem értem miért lettem ilyen. Erőltetni és megjátszani meg nem tudom a nevetést. Ötletek?

2014. jan. 2. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
milyen ötletek? ezen csak te tudsz változtatni. szerezz olyan barátokat akik fel tudnak vidítani pl:D
2014. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
mondd hangosan, hogy KRUMPLI!
2014. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De a barátaimmal nincs gond. Velem van a baj
2014. jan. 2. 14:35
 4/14 anonim válasza:

Szia!

Ismerem az érzést,nem könnyű helyzet,hasonló cipőben járok én is már nagyon rég óta,de sikerült valamennyire változtatnom a dolgokon,viszont még mindig nagyin ritkán tudok igazán jót nevetni.Keress új elfoglaltságot,új társaságot,próbálj meg minél több dolgon változtatni.Ha szeretnél valakivel beszélni róla írj nyugodtan pvt.

2014. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nálam pont fordítva van.
2014. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Biztos kiégett a viccreléd.
2014. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szia. Én 16 éves fiú vagyok. Régen, amíg általánosba jártam, én voltam a "vicc király" az osztályban, mindenki rajtam nevetett, nem telt el olyan nap, hogy ne nevettem volna én is velük. Aztán középsulis lettem. 9. első félévében minden ugyan úgy ment mint régen, mindenki csak rajtam nevetett. De aztán telt múlt az idő, egyre komolyabb lettem, és én se tudok már nevetni. Néha -néha beszólok 1-2 poént, amin már nem úgy nevetnek a többiek mint régen.


Az emberek változnak, és mint neked, nekem is hiányzik a régi énem. De hát ez van. Nem kell erőltetni, el kell fogadni magad így, és kész. :)

2014. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Lerk válasza:


nézd ezt végig :)

http://www.youtube.com/watch?v=NVoVmDHXjI4

2014. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
majd elmúlik
2014. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
majd elmúlik szerintem ne csinálj semmit
2014. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!