Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj? Furcsa vagyok?

Velem van a baj? Furcsa vagyok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem igazán vannak barátaim az osztályban... vagyis nem az hogy nincsenek de nem érzem velük annyira jól magam, mint pl a többi barátaimmal. ( felsőbb évfolyamokból,táborokbóll,netről) Egyszerűen csak olyan hülyeségeket beszélnek néha már ami csak nekem furcsa nekik nem.... pl.: van egy színész aki tetszik és megmutatnám nekik, kicsit áradozok is, hogy ahj a világ leghelyesebb pasija stb... erre más megkérdezi mit csinálunk... valaki rávágja.

Épp xy ( a nevem) képzeletbeli barátját nézegetjük. Most nem azért de ezt nem akarom kommentálni... de ők csak röhögcsélnek rajta... én meg nem is értem... meg ott van még az is hogy sokan mesélik az osztályból h milyen jó volt ittak juhú... nem értem hogy ez miért olyan jó? Persze, új élmény a korosztályomnak az alkohol többnyire ( 13-14) és én is lelkesen iszok meg egy-egy bacardit ha éppen szereznek a nagyobb barátaim vagy hasonló, de nem fogok csak azért inni mert alkohol... megiszom ami ízlik, de ami nem azt nem fogom... Sajnos így igazából egyre kevesebb barátom van az osztályból és mivel velük vagyok egész nap szeretnék ez ellen tenni... de amúgy ez csak töredéke... ezek icipici kis történetek... szóval... ötletek?



2014. júl. 28. 23:46
 1/5 anonim válasza:
Na lyenekből lesz a sok alkolista:D
2014. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 advanced válasza:
na ezt a kedvenc szinészem meg kepzeletbeli pasi dolgot félre is teheted. :) ezt hagyjuk. 13-14 évesen anno én is odavoltam a Zac Efronert stb. na de igen . a folytatás már más dolog. van egy öcsém. most 14. hihetetle amit művelnek. igen . manapság azt hiszik ha ilyen korán isznak cigiznek neadjisten drogoznak akkor ők lesznek a "janik".... hat persze. . 13 vagy 14 éves vagy . úgyis mindjárt közéépiskolás vagy gimis leszel. ne foglakozz már ezzel. ezt a kis időt már kibirod. :) ha kicikiznek hogy tetszik neked valaki vagy te nem iszol. csak nevess te is velük. :)
2014. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 évfolyamos gimnáziumbba járok... szóval, ez nem az egy-két év kibírom kategóráia... ^^"
2014. júl. 29. 00:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én osztályom is többnyire szörnyű volt(volt 2-3 normális ember), szerencsére most megyek gimnáziumba, úgyhogy megszabadultam tőlük.

Ha most mész 8.-ba akkor ugyanúgy jelentkezhetsz másik középisoklába, mint aki általánosba jár.

2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem rossz... nem fogok ennyi miatt sulit váltani ._.
2014. júl. 31. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!