Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segitene valaki? (furcsa...

Segitene valaki? (furcsa dolgok történnek velem)

Figyelt kérdés

légyszi segitsetek valahogy

18 éves lány vagyok és az iskertestvérem 1 éve halt meg és azota nem vagyyok önmagm nem tudom tultenni magam ezen 2 hónapig minden nap sírtam aztán pár honapig kicsit jobb volt a helyzet de most megint szörnyű

mostanába pedig teljesen ugy kezdek viselkedni mint a testvérem mert egypetéjű ikrek voltunk de személyiségben nagyon különböztünk



2014. febr. 24. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szakember segítségét javaslom.
2014. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy kezdesz úgy viselkedni?!Miben nyilvánul meg?!
2014. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát hogy én midnig csöndes voltam a testvérem meg nem ő imádott vitázni és most valahogy én is ok nélkül belekötök mindenkibe de nem értem miért és van e öze hozzá de többen modnták olyan lettem mint ő
2014. febr. 24. 15:40
 4/6 anonim válasza:

Sajnálom. Szerintem is szakemberhez menj ezzel. Nem azért mert baj lenne veled, csak ez egy nagyon furcsa helyzet, nehéz lehet feldolgozni, akár olyan dolgokkal is szembe kell nézned, amit nagyon kevesen képesek felfogni, mert nem halt még meg ikertestvérük.


Két dologra bírok most gondolni, az egyik hogy te azért voltál csendes, mert ő tudott érvényesülni, míg benned a gátlások épültek. Most, hogy már ő nincs, lassan lebomlottak a falaid, és te is az igazi személyiséged szerint kezdesz viselkedni.


A másik, hogy ő volt a népszerűbb, jobban szerették az emberek, és a halála után is igazából őt siratták, veled nem törődtek nagyon. Ezzel, hogy elkezdesz vitázni, felhívod magadra a figyelmet, hogy lássák, hogy neked is fáj, törődjenek veled is. (Képzeld el a helyzetet, mi lett volna, ha te halsz meg, hogy viszonyultak volna őhozzá az emberek? Máshogy, mint most hozzád?)


Gondolj bele abba is, hogy az ő ismerőseinek milyen lehet a helyzet, ott vagy te, aki kiköpött mása, de közben mégse ő. Talán félnek hozzád viszonyulni, mert a fejükben belezavarodnának, pláne, hogy kezdesz úgy viselkedni, mint ő. Ez az ő zavaruk kihathat rád is, ettől is érezheted rosszul magad.

2014. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is belekötöttem mindenkibe, mikor egy közeli barátom meghalt, és nem voltunk rokonok. Szerintem egy haláleset mindig okoz valamilyen változást, főleg ha az elhunyt közel állt az emberhez.


Szerintem nincs ebben semmi misztérium meg varázslat, csak annyi, hogy tudat alatt így akarod őt "életben tartani".

2014. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. febr. 24. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!