Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is túl bölcs,...

Szerintetek is túl bölcs, elfogúlt vagyok vagy csak irigyek rám? (bővebben lennebb)

Figyelt kérdés
Szóval az a nagy helyzet, hogy a velem egykorú lányok (12 évesek) annyira gyerekesek vagy éppen qrvák. Sokan irigyek rám mert szép vagyok kedves, szeretek viccelődni, ha van min nevetni..életvidám tipus vagyok. Az lenne igazábol a bajom hogy valamivel érettebbnek érzem magam agzilag, mint a többiek. pl. az osztályomban a lányok nagy hana montana rajongók. szinte mindenük hana montana..nem figyelnek arra h hogy néznek ki, teszik a nagy fogyókúrás pi*at hogy ők este tornáznak stb és reggel hozzák a hamburgereket és hűsitőket. na nem az a lényeg. Szerintük azlrt vagyok bölcs, mert kimondom amit gondolok, és megmondom h ha valami nemtetszik, hogyha esetleg leutánoz valaki igyekszem közőlni vele. nademost azért lettem bölcs mert hűjűltünk a rajztanárral hogy ő még nem látott pinkes levelű fát én meg mondtam hogy az én álmomban az:) erre ő jó akkor nem szólok bele, mondom h ne is...erre megszólal az egyik qva aki dobja magát meg tesz a nagy észt közbe nemis tud semmit röhög mindenen jo hangosan és akkora szája van mind az iskola...na ő mgszólal h tényleg bölcs vagyok. Most ezért szerintem nam voltam bölcs...Folyton leutánoz..már a könyökömön jön ki...szóval? Mit gondoltok...Azért elfogúlt vagyok, mert maximálisan mmeg vagyok elégedve a kinézetemmel beszédemmel és az egesz életemet imádom, mert mert...nem tudom...olyan jó...szerencsésnek születtem pedig nem vagyok egy fúú de gazdag ember aki csak azt mondja h aaaah...vettem egy jo 1000000 forintos nemtom mit...tudom nem ismertek személyesen de mi a bajuk abba hogy elégedett vagyok önmagammal és nem panaszkodok folyton? 12/L...bocsi a helyesirási hibákért. nem megy a hosszú i betűm:)
2010. jan. 11. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, annak, hogy húú, de bölcs vagy, lehet egy nagyon negatív felhangja is.

De nem hinném, hogy bölcs lennél, ez egészen mást jelent, és te nem vagy az:) ( nem bántásból mondom, meg semmi)

Nagyon jó, hogy életvidám vagy, nem fordulsz önmagadba, és tudod élvezni az életet. Ezt a szokásodat tartsd is meg örökre! A legjobb dolog. Örülj neki, hogy te nem követsz értelmetlen "trendeket", talán saját stílusod is van. Bölcs akkor leszel, ha rájössz arra, hogy nem rossz ez sem, mindenkinek meg kell találnia saját magát. Ha Hannah Montanán keresztül vezet az út, akkor úgy. Mindenki keresi önmagát, és rengeteg helytelen út van. De csak így juthatsz el a jó útra. Sok sikert neked:)

2010. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én úgy érzem, hogy már megtaláltam önmagam már 3.os koromban átéltem ezt a korszakot amit most ők .Voltam már rocker, emo, trendet követő akármi de most úgyérzem hogy önmagam vagyok és ezt senki sem tudja megváltoztatni:)
2010. jan. 11. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ehehehe..

megfogod még találni magad vagy 100*

most fogsz kamaszdni ez a leggázabb kor egy lány életében. Tudom h most nem hiszed el, de majd 20évesen igazat adsz nekem

2010. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen korban mindenki azt hiszi, hogy különleges, más, mint a többiek és ő majd megváltja a világot, de ez közel sem igaz.
2010. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos a rövid "u"-d sem ment, mert az "elfogúlt" az igazából "elfogult". És ezt már a firefox helyesírás ellenőrzője is tudja.
2010. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem tartom jónak ezt az oldalt (és általában az internetet). Ezekere a kérdésekre nem másoktól kéne a választ várnod, hanem magatól, az élettől. Neked kéne rájönnöd. És ha nem lesznek ilyen kérdéseid, hogy tényleg bölcs vagyok, akkor majd megtaláltad önmagad. Mert pontosan tudni fogod, hogy ki vagy. Még nem tartasz ott. Magadnak kell az utad megtalálnod, nem nekünk, és mi ebben nem tudunk segíteni.
2010. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én érzem hogy nem vagyok az, tudom h ki vagyok csak éppen a véleményetekre voltam kiváncsi
2010. jan. 13. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!