Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem vagy elfogult valamiben...

Ha nem vagy elfogult valamiben is akkor nem alkothatsz nagyon benne?

Figyelt kérdés

igaz lehet, én kérdezem, nem hallottam senkitől


én olyan ember vagyok aki sokféle dolgot csinál, (a tanuláson meg a gépezésen kívül):D


de azt veszem észre hogy nincs olyan dolog amibe nagyon odatenném magam...én ilyen vagyok?! lehet ezen változtatni hogy ne tudatosan kelljen valamit csinálnom hanem ösztönösen?


2010. dec. 8. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az elfogult azt jelenti, hogy hinni benne, akkor bizony igen!
2010. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok nagy feltaláló, felfedező hipomániás volt, lényegében bolond...


Ha minden idődet rááldozod valamire, akkor nagyot alkothatsz benne. Ha viszont pl szeretnéd élvezni is az életed, akkor valszeg nem fogsz kiválóság lenni semmiben.... Tudni kell mi a fontosabb az embernek..

2010. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én is pontosan így gondolom mint ahogy a kedves 2. válaszoló írja:)


viszont baromira nem vágyom középszerű életre vagy rosszabra:(

2010. dec. 8. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem pedig több időt kéne áldoznom a tanulásra, mint a zenére meg a rajzolásra. Áldozz egy képre/dalra mondjuk egy délutánt és meglátot mi sül ki belőle
2010. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen-igen köszi a tanácsot


gitározom már 4 éve de még nem írtam egy saját számot sem, pedig már próbálgatom ,de úgy érzem hogy nem vagyok elég kreatív.vagy a kreativitás mindenkiben benne van.?

2010. dec. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!