Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a hétköznapi és a hétvégei...

Mi a hétköznapi és a hétvégei napirendetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
H-P,reggel6-kor elmegyek dolgozni,este 6-kor hazaerek,eszek,fürdök,alvas.Hetvegen-bevasarlas,fözes,takarites,mosas-nagy vonalakban ennyi...
2014. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
micsoda élet
2014. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 éves vagyok.


Suliidőszak:


H-P: felkelek,tisztálkodok,megetetem az állataimat,felöltözök,gépezek,8-14-ig suli,hazajövök,átöltözök,megcsinálom a házit,elmegyek lovagolni,hazajövök,játszok az állataimmal,eszek,gépezek,zuhanyzok,TV,alvás


SZ,V: felkelek(tovább alszok 1-2 órával),tisztálkodok,megetetem az állatokat,játszok velük,van mikor kitakarítom a nyulaimat,hintázok,kinézek a kertbe,gépezek,ebéd,TV,videókat nézek YouTube-on,játszok,rajzolok,kimegyek lovagolni,hazajövök,eszek,zuhanyzok,gépezek,TV,alvás


Nyári szünet: Ugyanazok mint hétvégén csak néha becsúszik strand,kirándulás,tábor meg ilyenek :)

2014. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!