Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? [nem egy hétköznapi kérdés, de számomra fontos]

Figyelt kérdés
Szeretnék nagyon megvenni egy telefont, mert a mostanit már unom is és nem is úgy működik, ahogy én azt elvártam amikor megvettem (7 hónapja). A telefon 41.000 Ft lenne, a pénzem meg is van rá bőven (sajátom, és nem a szüleimé). Amiatt tétovázok az az, hogy én ősszel szeretnék elkezdeni egy új iskolát, ami fizetős lenne és azt nekem kell fizetni. Ha minden úgy alakul, ahogy én számolom, akkor a tanév végére 250.000 forintot tudok összegyűjteni. Ha most megveszem 40.000-ért a telefont, akkor csak 210.000 forintom lesz ugye. Az új iskolában 1 félév jelenleg ~20.000 Ft. 2 éves az iskola. Ha a könyveket is beleszámolom, akkor a 2 év ~100.000 forint körül lesz. És akkor még mindig marad 110.000 forintom utána. A kérdésem az, hogy megvegyem-e most azt a telefont 40.000-ért vagy ne.
2011. dec. 16. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Ne.

Ha nem lenne telefonod, akkor oké. Beszélni lehet vele? Az a lényeg.

Bármi közbejhet, aztán verheted magad fejbe az új telefonoddal.

2011. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

"Szeretnék nagyon megvenni egy telefont, mert a mostanit már unom is és nem is úgy működik, ahogy én azt elvártam amikor megvettem (7 hónapja)."


Mit varsz el egy telefontol?

En azt, hogy lehessen rajta telefonalni és SMS-ezni. MAx. mivel nem 1990 van már, hanem 2011, legyen könnyű is, hogy ne húzza a táskámat, zsebemet.

Ezt egy 8-10 eves ajandektelefonnal is el lehet érni, igy en egy fillert sem adnék ki semmilyen telefonra.

2011. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezeket várom el egy telefontól: ne lassuljon be (a jelenlegi mindig belassul), megbízható legyen az akksija (a jelenleginek nem igazán megbízható), normálisan működjön a zenelejátszója (a jelenleginek nem működik normálisan, mert nem frissíti be az újabb zeneszámokat), normálisan működjön a GPS-e (a jelenleginek kell kb. fél óra, míg talál műholdat, amit aztán pillanatok alatt el is veszít és pontatlan is.)
2011. dec. 16. 00:31
 4/6 anonim ***** válasza:

A sulira szánt pénzt különisd el a többi pénzedtől.

A maradékból szerintem vegyél telefont, ha ennyire szeretnéd. A régit megpróbálhatod elpasszolni.

A 2 éves iskola alatt úgyis tudsz még pénzt keresni.

2011. dec. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Mit várok el egy telefontól:


Én speciel elvárom, hogy okos telefon legyen. Azért nem kell úgy csinálni, mintha 10 évvel ezelőtt lennénk.

Akinek megfelel a mezei,használjon olyant, de aki mást is elvár, azzal nem kell ilyen kioktató hangnemben beszélni.

2011. dec. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy jobb telefont akar, mint ami nektek van (mert ti megelégedtek azzal, még fölösleges leszólni) 2011 van, ha szeretnél egy komolyabb telót és a leírtak alapján van rá maradék pénzed, akkor vedd csak meg. De a többit ne költsd el, tedd félre.
2011. dec. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!