Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerenétek fiatalabbak vagy...

Szerenétek fiatalabbak vagy idősebbek lenni, mint amilyenek éppen vagytok?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Kort és nemet is írjatok, ha lehet!



2014. aug. 5. 13:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs, *szeretnétek...
2014. aug. 5. 16:07
 2/9 anonim válasza:

aha 17 re jogsi miatt :D

15/F

2014. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megértem, a jogsi tényleg fontos. De két év gyorsan elszáll, észre sem veszed.


Olyasmire gondoltam a kérdéssel, hogy valaki esetleg más pályát választana, ha fiatalabb lenne, más párt, több vagy kevesebb gyereket, másfajta életutat stb.

Vagy ha idősebb lenne, másképp csinálna valamit, mint a mai felnőttek vagy "öregek", megváltoztatna sok olyan dolgot, ami neki nem tetszik, de amiért vagy ami ellen - éppen fiatal kora miatt - most még nem tud semmit tenni.


Ettől függetlenül köszönöm a választ! :)

2014. aug. 7. 09:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Irigylem az ovisokat, mert egész nap játszanak, és nincsenek problémáik.

Olyan nagy hibákat nem vétettem a múltban, amik miatt éveket élnék le újra, hogy kijavítsam, inkább csak megböködném a múltbeli magam, ha valakivel csúnyán viselkedik, mert elég kis gonosz voltam néha.

Az egyetemen pedig szeretnék túlesni dolgozni és pénzt keresni, és nem rájönni, hogy ez mégsem nekem való, de eddig szerencsére még nem bántam meg a pályaválasztást.

19/L

2014. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek 16lenni-ennyi esszel,es tapasztalattal-mas lenne az eletem 31/nö
2014. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmi válaszokat vártam.

Hogy változtatnátok-e valamin, ha a mostani eszetekkel gondolkodnátok.

Vagy tudtok-e olyan dolgokra "orvosságot", amit az előző nemzedék rosszul csinált!

Köszönöm az eddigieket! :)

2014. aug. 10. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenkinek el kell követni a hibáit, úgysem tud másként cselekedni, mint amit a személyiségéből fakad.
2014. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is 16 lennék, mert lélekben még tini vagyok :)

előbb szeretnék kipróbálni dolgokat. pályaválasztást nem tudom, mert még most se jöttem rá, mi akarok lenni, és szerintem ez akkor se változna, ha kapnék +5 évet :D

21/L

2014. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az életkorommal nincs túlzottan bajom, inkább azzal, hogy rühellem a generációm, és szívesebben születtem volna mondjuk a '80-as években. Már csak az érdeklődési köreim miatt is.


18/F

2014. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!