Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nagyon visszahúzódó,...

Egy nagyon visszahúzódó, társaságkerülő lánynak mely foglalkozás lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
Érdeklődési kör: Nyelvek (angol, német középfok), számítástechnika (ECDL,gépírás)
2010. febr. 11. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Valami olyan, ahol sok ember között van, és kizökken a társaságkerülésből. :-)
2010. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne !
2010. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LKwrwv7RfL válasza:
100%
Világítótoronyőr? Viccet félretéve, az ember társas lény, el kellene gondolkodnod, hogy illeszkedj be a többi ember közzé. Jobb így, hidd el. Biztosan valami mentális probléma van a háttérben, keress meg egy szakorvost és segít. Ne kikerüld a problémát hanem old meg.
2010. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
fordítási munkák, kiadványszerkesztés, nyomdai munkák.
2010. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
elmehetsz bármilyen irodai munkára.
2010. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak kikerülnéd a problémádat és nem oldanád meg,aztán 1 életre így maradna.Már bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2010. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtáros
2010. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom még fiatal lány vagy.

sztem se kerüld el a társasági helyzetet mert csak rosszabb lesz, nézz szembe a problémáddal, ha egyedül nem megy merj kérni segítséget.

Próbáld meg ( ha szeretd az állatokat) hogy elmész önkéntesnek állatmenhelykre, ott jobban tudsz ismerkedni, mert hát többségbe ott is lányok vannak és nem vmi nagy p"fájuak, és mivel mindegyikőtöket érdeklik az állatok, így könnyebb lesz és szépne sorban haladhatsz előrébb kapcsolatteremtés szempontjából

UI: tapasztalat és én ugyanilyen vagyok de nagyon rossz, csak sodródok...

2010. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben elbujdokoltam volna.Olykor még most is,de már sokkal jobb.Eladóként dolgozom.Féltem tőle,menekültem az emberektől,de sokkal jobb így.
2011. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!