Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ronda mell, strias lab, nulla...

Ronda mell, strias lab, nulla onbizalom. Velemenyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 eves lany vagyok. Sok baratom volt mar, egyikukkel sem fekudtem le. A helyzet a kovetkezo: a combom es a fenekem elkepzelhetetlenul strias (sok es vastag stria), a melleim pedig borzalmasak. Nem nagyok (B-s kosarmeret), a mellbimboudvaraim pedig nagyok es kiemelkednek a mellem sikjabol. Olvasgattam itt ilyen kerdeseket es a pasik ezt raktecsocsnek csufoljak.

Most van egy baratom es tudom, hogy nem mehet (legalabbis nem kene) az a vegtelensegig, hogy szex elott kidobom oket. De mit tehetnek? Undorodom a testemtol, semmi onbizalmam. Ezeken kivul semmi problemam a kulsommel nincs. Szerintetek? Lesz aki elfogad igy?


2014. aug. 7. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van barátod, elv szeret, nem?

Látott már kevesebb ruhában?

2014. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Képpel könnyebben megállapítható lenne. De aki igazából szeretni fog, azt úgysem érdeklik majd ilyen piti dolgok.
2014. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Valakinek biztos bejössz, de nekem nem. Nyomogassátok csak a piros kezet, de tudom, hogy az itteniek fele is ezt gondolja.
2014. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
85%

Kezdjük ott, hogy az itteni kanok 90%-ának véleményére fabatkát nem kellene adni!


Aki szerelmes beléd, az el fog fogadni, sőt, meglehet, hogy még ezekkel a vélt hibáiddal is te vagy élete nője. A melled meg simán lehet, hogy csak neked nem tetszik.

2014. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Képed nincs?
2014. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Furdoruhaban latott mar.
2014. aug. 7. 17:45
 7/15 anonim válasza:
81%
Akkor felejtsd el, amiket itt írtak, és állj le az önutálattal. Inkább menj, és huncutkodj a barátoddal! :)
2014. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már van róla fogalma, hogy mutatsz. Mégis veled van. Nem zavarja. Fogadd el magad! Talán az ő szeretete majd ad elég önbizalmat.
2014. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Hát ha valóban őszintén szeret nincs okod parára!! Ha meg látott fürdő ruhában akkor tényleg mitől félsz. Szerintem nem kell :)
2014. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ha te nem fogadod el önmagadat, hogyan várhatod ezt el másoktól?!


Menj le edzeni, csinálj magadból álomnőt. Kb 6 hónap kemény edzés és testépítő diéta, és a kérdésed okafogyottá válik.

2014. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!