Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ronda mell, strias lab, nulla...

Ronda mell, strias lab, nulla onbizalom. Velemenyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 eves lany vagyok. Sok baratom volt mar, egyikukkel sem fekudtem le. A helyzet a kovetkezo: a combom es a fenekem elkepzelhetetlenul strias (sok es vastag stria), a melleim pedig borzalmasak. Nem nagyok (B-s kosarmeret), a mellbimboudvaraim pedig nagyok es kiemelkednek a mellem sikjabol. Olvasgattam itt ilyen kerdeseket es a pasik ezt raktecsocsnek csufoljak.

Most van egy baratom es tudom, hogy nem mehet (legalabbis nem kene) az a vegtelensegig, hogy szex elott kidobom oket. De mit tehetnek? Undorodom a testemtol, semmi onbizalmam. Ezeken kivul semmi problemam a kulsommel nincs. Szerintetek? Lesz aki elfogad igy?


2014. aug. 7. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi az a raktecsocs?
2014. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves harmas! Nem azert jottem ide, hogy azt hallgassam, mennyirw semmi baj nincs velem - tudom, hogy nem igy van. Szubjektiv velemenyeket vartam.
2014. aug. 7. 17:57
 13/15 anonim ***** válasza:

ha szeret a barátod, így is el fog fogadni

amúgy annyira csak nem lehet vészes, szerintem csak te nagyítod fel a problémát az önbizalomhiányod miatt :)

2014. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11-es, mi az a felregepeles? :))

10-es, az edzoterem nalam nem tema. Elsportolo vagyok a magam agaban, az alakommal abszolut semmi gond nincsen. :)

2014. aug. 7. 18:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szégyenlősködj előtte. Viszont mond el neki mindenképp, hogy nem vagy vele megelégedve és szeretnéd, ha rajtad maradhatna a melltartó. Ha azt mondja, hogy ő mégis látni szeretné, akkor megmutatod,ennyi.
2014. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!