Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha 18 évesen is otthon...

Gáz ha 18 évesen is otthon ülök és olvasok? Még nyáron is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Attol fugg mit olvasol, vagy hogy azert ulsz otthon mert nincs kivel kimenned szorakozni.
2014. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Mért lenne az ha neked úgy jó.
2014. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 acelsziv ***** válasza:
24%
az... Élni mikor fogsz?
2014. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem. Hogyha elmennél berúgni, és a sárga földig leinnád magad, az jobb lenne? Nem, egyáltalán n gáz. Milyn témájú könyveket szeretsz olvasni?


Én inkább a fantasy és a sci-fit szeretem...

2014. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden fajta krimit. Vannak haverjaim szóval el tudnék velük menni szórakozni.
2014. aug. 8. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Az olvasás jó, de azért mozdulj ki, menj el szórakozni.
2014. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nővérem amióta megtanult olvasni, ilyen. Se barátok, se pasi, se élet. Nem rossz ember, de képtelen leszállni a földre, annyira nem tud a valóság fele nyitni. Nem baj az ha sokat olvasol, hisz művelődsz, gazdagodsz, de ne zárkózz el, ne pocsékold el a fiatal éveidet. Nővérem most 23 éves és totál álomvilágban él, azt se tudja mennyibe kerül egy kiló kenyér, nem tud semmit a világról, de azt hiszi hogy mindent tud, csak az élete ezt cáfolja. Szóval maradj meg olyan kedves és nyitott, a könyvekért nem érdemes eldobni a kapcsolataidat.
2014. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
54%
Ha tudsz mértéket tartani akkor kifejezetten jó
2014. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zabmester ***** válasza:
54%
Én 27 évesen is szoktam itthon ülni, és olvasni :) Abban nincs semmi gáz. De tényleg mozdulj is ki néha, találkozz a barátaiddal, szerezz élményeket, kell az is. De önmagában az, hogy otthon olvasol, és nem kaparod magad, csak mert épp nincs programod estére, abban semmi gáz nincs.
2014. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
54%
Ha jó könyveket olvasol, akkor szerintem egyáltalán nem gáz, jobb, mintha bármi mást csinálnál otthon :D Viszont tényleg mozdulj ki a barátaiddal nyáron is min 1szer, mert a végén túl egyedül leszel és teljesen a saját, bezárkózott álomvilágodban fogsz élni
2014. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!