Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal New...

Mit kezdjek magammal New Yorkban egy állatorvosi diplomaval, egy iparmuveszeti szakon szerzett divattervezoi diplomaval?

Figyelt kérdés
3 honapig kint laktam new Yorkban egy diakszervezet altal amit az egyetem szervezett kollekciokat keszitettunk es interjut csinaltak velunk.Havi fizum eleg jo volt de most veglegesen kikoltozom new yorkba az amerikai ferjemmel (amugy 22 eves vagyok es no es 3 eve hazasodtunk ossze)

2014. aug. 10. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyakozmetikus és állatorvos.
2014. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
22 évesen állatorvosi diploma?!?!?! szerintem kamu :D
2014. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg van egy ev de levelezoin...erted?
2014. aug. 11. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Az állatorvosi diplomával semmit sem tudsz kezdeni Amerikában. Nem fogadják el. Különbözeti vizsgát kell tenni, amit nem fogsz tudni megcsinálni.


Inkább próbálkozz a divattervezőivel, abban már úgy is van kint tapasztalatod.

2014. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg állatorvosi rendelőkbe elhelyezkedni.

Bármiféle munkára és amikor úgy érzed, h az angolod elég erős, akkor csináld meg a különbözetit. Állatorvosi rendelők itt mindenhol vannak.

Sok sikert kívánok neked!

2014. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!