Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Irigykedem azokra akik szép...

Irigykedem azokra akik szép helyekre eljutnak. Miért?

Figyelt kérdés
Olyan rossz hogy én soha nem tudok eljutni sehova. Még soha nem láttam a tengert. :(
2014. aug. 17. 09:02
1 2
 1/13 anonim válasza:

Mert azok az emberek akik eljutnak ilyen helyre kérkednek vele.

Balatonon nem voltál ha mára tengertőr van szó?

2014. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De voltam a Balatonon. De a Balaton meg se közelít egy tengert sem.
2014. aug. 17. 09:06
 3/13 anonim válasza:

bár tudnék segíteni

merre lax?

mondjuk amibe lehet tudok segiteni ha közelembe lax egy motoros túra keretében a szlovákiai hegyekbe amikor havas akár elviszlek egy nap oda vissza kb 6-700 km ha birja a segged

irj privit

2014. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ezmiatt ne szomorkodj, ne irigykedj...van hogy a csoda és a szép hely is ott van a közeledben, csak még nem vetted észre :)
2014. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2014. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát itt nincs szép hely. Tenger meg főleg nincs a közelembe. Képen látni meg nem ugyanaz, mint élőben.
2014. aug. 17. 09:09
 7/13 anonim válasza:

Nem attól lesz valami szép hely, mert elérhetetlennek tűnik. A hegyekben élőknek lehet, hogy pont egy alföldi búza tábla lenne a szép. A tengerparton élők meg talán a hegyekbe vágynak. (Most csak mondtam két példát)


Az emberek többsége mindig arra vágyik, amit nem kaphat meg, ahelyett, hogy a saját környezetét értékelné. Persze, megértem, ha a tenger után vágyakozol, de attól még nem kell becsmérelni a helyet ahol élsz, és azt állítani, hogy semmi szép nincs! Hidd el, hogy máshogy gondolkoznál, ha hirtelen a környékedből kipusztulna az összes növény és állat, és csak a puszta maradna utána.


Irigykedni pedig nem érdemes, úgy sem változtathatsz a dolgon, minek pazarlod el erre az idődet, ha boldog is lehetnél?

2014. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A #7-es vagyok.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, azért irigykedsz, mert azt HISZED, hogy te soha nem juthatsz el oda. Ez pedig nem igaz. Az ember bármit elérhet az életében. Lehet, hogy valakinek nagyon sokat kell küzdenie érte, másoknak meg kevesebbet, vagy már alapból megadatott neki.


A legtöbb ember azért nem éri el, amit szeretne, mert túl hamar feladja, nem értékeli az életét, nem elég hálás, fél hátrahagyni a megszokott módszereket, vagy csak szimplán beletörődik, hogy az élet egy kalapra való ürülék. (Ami egyértelműen nem igaz)


16/l

2014. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is szar nezni, latom a sok bikinis kepet fb n, hetekig ott vannak, en meg 2 meloval is honaprol honapra elek, ez tud fajni :/
2014. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor valamit nem jól csinálsz utolsó...
2014. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!