Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen emberekkel barátkozol...

Milyen emberekkel barátkozol legszívesebben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akikkel jól kijövök:D
2010. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
akik humorosak és van egyéniségük és feltugygák dobni a hangulatot:D barátaim nagyrésze ilyen
2010. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akikkel nagyon különbözünk és ezért kiegészítjük egymást.:D
2010. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Olyanokkal, akik olyanok, mint én. Sajnos nem sok ilyen van. mindenkivel elvagyok, de kevés olyan gondolkodó és elvont ember akad, mint én. Ezért szeretem magam.
2010. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akik hasolnítanak rám gondolkozás terén.
2010. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akikkel mindig jól elvagyok, oldott a hangulat, nem kell feszengeni amiatt, hogy valamit rosszul mondok. Akiknek van humoruk, (és értékelik az enyémet=D) kellőképpen tudnak megértőek és bolondok is lenni. =)
2010. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De a többivel nem.
2010. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aki közvetlenek és nem viselkednek lekezelően vagy "kirekesztően magabiztosan". Akik nem tévedhetetlen istent játszanak, hanem manír nélkül: EMBEREK
2010. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én elég pörgős vagyok szóval ha az illető nem tudja velem tartani az iramot akkor nem menne.

A lényeg hogy legyenek vidámak jófejek segítőkészek őszinték és egyenesek .

2010. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

elsősorban aki mindig vidám!!:D

aki egy hullámhosszon van velem, szóval ha ugyanazt akarjuk, hasonló az izlésünk, ugyanoda járunk, mert közös program csak igy lehet..

és mostanában fontos az is számomra, h legyen benne olyan tulajdonság, ami bennem nincs, de szeretném, h legyen, mert igy átvehetem tőle. pl türelem, lazaság, akár az, ahogy az embereket kezeli v a gondokat, stb.

2010. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!