Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Le lehet győzni a repüléstől...

Le lehet győzni a repüléstől való félelmet?

Figyelt kérdés
Sok országba el szeretnék jutni, de nem akarok 12-15 órákat vonatozni. A repülő jó megoldás lenne, de sok katasztrófafilmet meg légikatasztrófák nyomában-t néztem xd Szóval repülőre ülni az nekem halál
2013. jan. 7. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Le lehet. Kérj meg egy pilótát, hogy vigyen el egy körre, vagy nézz igazi pilóta oktató filmeket. Abból látszik, hogy totál veszélytelen az egész.
2013. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Biztos hogy le lehet csak akarat kell hozzá :) De ha attól félsz hogy lezuhan hát nem fog,gondolj csak bele hogy az úton hány baleset van és gondolom már ültél autóba és mégis élsz,repülő baleset meg nagyon ritkán fodul elő..Szerintem a repülő biztonságosabb mint az autó :)
2013. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Le lehet. A párom is nagyon parázott, aztán most olyan a munkája, hogy heti kétszer utaznia kell miatta, repülőn. Az első alkalommal még tiszta ideg volt, három nappal előtte már gyomorgörccsel kelt és feküdt, de alig egy hónap után már semmi különbséget nem érzett a repülés és a vonatozás között. Utazás-utazás.

Szóval vedd rá magad és hidd el, hozzászoksz.

2013. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár repülhetnék!
2013. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külföldön van ilyen, hogy tériszonyról szoktatják le az embereket, a végén, még repülőre is ülnek. Az, hogy pontosan hol van, azt nem tudom, mivel idáig, csak egy filmen láttam ezt. Azért kötve hinném, hogy kitaláció, mivel nem egy - két embernél fordul elő ez.

Az, hogy Bp.-en, vagy egy, kisebb forgalmú repülőtéren lehetne ilyent csinálni - az már, szervezés és pénz kérdése.

2013. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :D Hát akkor ráveszem majd magam, aztán csatakosra izzadom magam minden egyes rezdülés miatt :D
2013. jan. 8. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!