Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam rosszul...

Miért érzem magam rosszul mindig buli után?

Figyelt kérdés
Persze, iszogatunk, és kicsit elengedem magam, ezért olyanokat is csinálok, amit teljesen józanon nem csinálnék, de nem rossz dolgokra kell gondolni, lehet ez a táncolás is. Akkor nem érdekel, hogy ki mit gondol, csak jól érzem magam, buli után meg le vagyok hangolva. Mindig ez van, és nem tudom miért..
2014. aug. 20. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy miért van, nem tudom, inkább kérdezem: minden ilyen alkalommal megbánod, amit tettél? Mert ha igen, akkor pl. kevesebbet, vagy egyáltalán nem kéne inni. Nemcsak akkor érzi jól magát az ember, ha iszik. A nemedet elárulod?
2014. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, sosem részegítem le magam, csak pia nélkül nincs hangulatom, nem szabadulok fel..
2014. aug. 20. 10:20
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, és szinte mindig igen..
2014. aug. 20. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, tedd fel ittasan magadnak, hogy józanul is csinálnád-e
2014. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdekel, hogy csinálnám-e, de valószínűleg nem teljesen. Mindig csak arra gondolok, hogy most jól érzem magam, nem érdekel, hogy máskor mi van, meg, hogy ki mit (fog) gondol. Olyankor 10-es skálán 1-es hogy érdekel, mit hisznek rólam az emberek, máskor pedig egy 4-es, ezért picit zavar, hogy táncoltam, pedig az nem bűn..
2014. aug. 20. 10:57
 6/11 anonim ***** válasza:
A táncolás tényleg nem bűn, de ha felszabadultnak csak piával érzed magad, akkor valami önértékelési probléma is lehet.
2014. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Így gyorsabb, nem kell várni, míg magamtól felszabadulok, de lehet igazad van..
2014. aug. 20. 12:51
 8/11 anonim válasza:
Mert az alkohol megemeli a dopamin/szerotonin szintet, ami felfokozott állapotot eredményez, amint kiürül a szervezetből hirtelen leesik ezek szintje,és jön a depresszív hangulat.Ja és méreganyag lényegében,amitől tisztul a szervezeted és rosszul vagy, kevés alkohol hatására is,plusz ugye összehasonlíthatatlan a részeg állapot a szürke hétköznapi fossal.
2014. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na végre legalább megtudtam.. Mocskos egy dolog ez a pia. Jól érzed magad egy ideig, aztán ledob a mélybe.. köszönöm.
2014. aug. 20. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:

"de ha felszabadultnak csak piával érzed magad, akkor valami önértékelési probléma is lehet."

Az emberek 99 százalékának vannak önértékelési problémái, de az is lehet, hogy 100. Őszintén, hány olyan embert ismersz, akik mondjuk csak úgy bármikor el tudnak kezdeni teljesen felszabadultan táncolni "magukért", tehát nem is azért, hogy rá figyeljen mindenki? Nem azt mondom, hogy a pia a megoldás, mert nem az. Csak azért álszentek ne legyünk már.

2014. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!