Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon hogy néznek majd rám a...

Vajon hogy néznek majd rám a többiek az első munkanapon, miután az év végi céges bulin rosszul lettem, alkohol miatt?

Figyelt kérdés
Annyira kellemetlen a sztori, ami történt velem az évvégi céges bulin. :S Kolléganőkkel pezsgőztünk, talán egy-két kis pálinkát is belém dumáltak a srácok, észre sem vettem, hogy többet ittam a kelleténél, aztán egyszercsak rosszul lettem, ott a buli közepén, mindenki szeme láttára. Nő létemre. Úgy utálom magam! :(

2014. jan. 4. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

3 napig lesz téma, aztán úgyis lesz más amivel foglalkozni lehet.

Neked pedig örök tanulság, mennyit lehet inni

2014. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ne utáld magad, a leírásodból ítélve legalább nem vagy egy "gyakorlott" bulizó, aki minden hétvégén a saját hányásában fetreng. Egyszer megtörtént, innentől legalább fogod tudni, mi az, hogy mérték.
2014. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Mi vagyunk 50-en így mindig van valaki akit úgy kell kivonszolni a céges buliról, ha az illető kijózanodik mielőtt bejön dolgozni senkit sem fog érdekelni hogy mi történt.
2014. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

két lehetőség van:

-vagy átsiklik felette mindenki;

-vagy pedig innentől fogva hányós helgának neveznek téged a munkatársaid.


túl lehet élni.

2014. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!