Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magam alatt vagyok. Nincs...

Magam alatt vagyok. Nincs életkedvem. Hogy vegyek erőt magamon?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Sehogy. Elvezd ki ezt helyzetet! Sajnos nem soka el fog mulni.


R.

2014. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zene, olvasás, erdei túrázás vagy hegymászás, kerékpározás, tollasozás, nekem ezek segítenek, de mindenkinek megvan a saját hobbija. :)
2014. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked is azt mondom mint egy másik kérdezőnek.

Játsszál videojátékot az leköt.

2014. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lola2010 válasza:
Olvass egy izgalmas könyvet! Majd menj el sportolni és ne, v. nagyon kevés szénhidrátot egyél - az ui. pont ezt az állapotot segíti elő. Sok zöldség, hús, hal és diófélék, gyümölcsök - visszatér az életkedved! Kell célt találni, jókat enni és kell jó kikapcsolódás. Célod lehetne a főzés is, új ételek kipróbálása - még hasznos is, m jókat ehetsz :-)
2014. aug. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az ilyen állapotot valami, vagy valami hiánya okozza. Légy őszinte Magadhoz. Ezeket kell felderítened, és a körülmények megszüntetésével megpróbálni kimozdulni belőle. Lényeg, hogy legyen valaki, akinek kibeszélheted a bajokat, az sokat segíthet, valamint valóban keresned kéne olyan elfoglaltságot, ami a negatív gondolataidat eltereli. A Többiek is helyesen javasolták ezt.
2014. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az a baj a demotivált, depressziós emberekkel, hogy bármit írunk, úgysem tudnak tenni semmit, mert midnenhez "lusták".
2014. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!