Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mintha a hangulatom magától...

Mintha a hangulatom magától csökkenne folyamatosan, miért? 18F

Figyelt kérdés
Van, mikor azon veszem észre maga, hogy megint rossz kedvem van, és valami szomorúbb hangulatú zenét hallgatok, vagy olyanon gondolkodom, ami elveszi a kedvem a jelentől/közeljövőtől. Most is egész nap azon vagyok, hogy ne legyen semmi "hangulatcsökkenésem" jövőhét péntekig, pedig még a hét elején sem járunk. Olyan zenét hallgatok direkt, ami felpörget, jókedvre derít, de, ha nem figyelek rá, magától csökken a jókedv, és még az átlagosnak számító hangulat is lemegy rosszabbra. Miért?
2014. aug. 22. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Motorozz.
2014. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Se motorom, se jogsim, se pénzem rá.
2014. aug. 22. 21:24
 3/6 anonim válasza:
sport, táplálkozás, pihenés. 99% hogy egyiket se csinálod jól.
2014. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Heti 4x kondizok lassan fél éve. Mivel nincs saját keresetem, nem tudok étrendet tartani, a lehető legtöbb fehérjét próbálom bevinni. Napi 8-10 órát alszom. 99%..
2014. aug. 23. 16:12
 5/6 anonim válasza:
ez kevés az egészséghez. sőt, ha egyébként is túlstresszelt vagy, ami elég valószínű az érettségi környékén, a rossz sportolás csak ront rajta. mennyiség helyett minőség. a fehérje sem csodaszer, főleg ha a porokba raknak kreatint meg cukrokat amiket eszel, csak tovább ront rajta.
2014. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A porokba raknak kreatint meg cukrot akkor mégrosszabb? Szerintem ezen ne kezdjünk el veszekedni, olvass előbb utána, és, hogy mi a szerepe a fehérjének az izomépítésben, aztán beszélgethetünk. Mi kell még az egészséghez? Meditáljak? Egyébként focizom is, heti 1 meccs + 1 edzés, ha így megfelel. Átlag ember életében nem mozog annyit, mint én eddig. Semmi stressz nincs az életemben manapság, főleg nem az érettségin nem aggódom, jól tanulok.
2014. aug. 23. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!