Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már úgy veletek, hogy...

Volt már úgy veletek, hogy annyira féltékenyek voltatok valakire, hogy majd megőrültetek?

Figyelt kérdés

Én még soha nem voltam féltékeny senkire, de most egy lányra nagyon. Nem is magára a jellemére, hanem arra, hogy olyan szabad, bármit megtehet, izgalmas élete van és ezért sok barátja. Őt nem nevelik a szülei, külön lakik, épp ezért annyira önálló. Tudom, hogy az Ő életmódja nem megfelelő, de mégis irigylem az életét, mert olyan jónak tűnik. Van kisugárzása, sosem nyavalyog, hanem lazán kezel mindent, képes bárkivel összeismerkedni és képes a társaság középpontjába kerülni. Sajnos én nem ilyen vagyok, meg már változtatni sem tudok nagyon, mert úgy érzem, késő, úgyis Ő a központi személyiség. Én nagyon szeretem őt és furcsa kimondani, de féltékeny vagyok rá. Szeretnék Ő lenni legalább 1 napra. Voltatok már így valakivel?

16L


2010. jan. 15. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ő például mindig dicsér engem, hogy szeretne olyan szép lenni, mint én, de hiába mondja ezt, én belülről üresnek érzem magam és szerintem már egyedül csak a külsőm dob rajtam valamit. Az életem lapos, neki viszont tele van izgalmakkal és mindenki annyira csodálja. Hú, nagyon felnézek én arra a lányra.
2010. jan. 15. 21:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülye dolog, de szerintem olvas el Mag Cabot- Hogyan legyünk népszerűek? c. könyvét :) hidd el segíteni fog;)
2010. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most is az vagyok egyfolytában le akarom ütni azt a szemét faszopót....
2010. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!