Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg furcsa vagyok?

Tényleg furcsa vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor mondták már nekem,hogy fura vagyok,meg különc.

Úgy értem,valahol igazuk van.A velem egyidős lányok a városban viháncolnak csoportosan,haspólókban és rövidnadrágokban,én viszont szívesebben maradok otthon,fekete cuccokban,bandás pólóban és szaggatott farmerben,bakanccsal.Szoktam elmenni sétálni a barátaimmal,de csak szűkebb körben.Nem nézek a tévében "Éjjel-Nappal Budapestet,Édes Életet..stb..." inkább horror és akciófilm párti vagyok.Van amikor nem találom a helyemet egy társaságban,ilyenkor félre vonulok,és zenét hallgatok,vagy rajzolok.Közrejátszhat az is,hogy eléggé eltérő a világnézetem a környezetemétől..Szóval,vannak fura dolgaim,például szeretek hajnalba nyúlóan fent lenni,és a Holdat figyelni az ablakomból,írni verseket,és rövidebb történeteket is..

13/L


2014. aug. 28. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább mondjuk úgy, hogy különleges. :)

Ilyen embereket szeretnék én is a társaságomba, de nem találok. :(

2014. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,kedves előző válaszoló:)

Igen,ritka errefelé is a hasonló érdeklődésű ember.

2014. aug. 28. 12:07
 3/4 anonim válasza:
Hopp, egy pajti^^ üdv~ ^^
2014. szept. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Eléggé hasonlítasz az egyik barátnőmre, de ő 18 éves.

Őt is különcnek tartják(nem lányos/nőies ruhákat hord, rock zenét hallgat, órák alatt rajzolgat és történeteket ír, van egy pár fura szokása, stb.), de engem nem zavar, az egyik legjobb barátnőm és annak ellenére, hogy sok dologban különbözünk jól kijövünk egymással.

Egyébként én is nagyon szeretem a horrorokat, és az Éjjel Nappal, Édes Élet meg ilyeneket utálom.

A has póló meg szerintem hülyén is néz ki, meg nem egy normális viselet.

2014. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!