Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan visszahúzódó...

Túlságosan visszahúzódó vagyok, tudok ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés

Alapjáraton elég visszahúzódó természetem van. A legfőbb gondom az, hogy nagyobb csoportokban nem tudok feloldódni, feszült leszek ha új emberekkel kell találkoznom, félek, hogy nem tudok beszélgetni velük semmiről, stb. Bulizni sem nagyon merek elmenni, egy csomóan mondják, hogy ezzel meg azzal ismerkedtek meg buliban, én meg nem tudnék ismerkedni. Ezen változtatno szeretnék, de nem tudom, hogyan.

17/L


2014. aug. 28. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Buliban némi alkohol elfogyasztása utána hidd el, hogy még a pálma fával is megismerkedsz. :D Gyerekkoromból származó dolgok miatt bennem is el van ez kódolva, bár mondjuk, hogy eléggé letudtam ezt mára győzni. Mámoros állapotban két leányzónak is odaszóltam és lám, nem harapták le a fejem, bár nem voltak túl barátságosak... :D

A felfogásod a lényeg. Mi történik, ha nem tudsz beszélgetni valakivel? Semmi, akkor meg fölösleges ilyen dolgokon rágódni. Köznapi emberekkel nekem már nincs ilyen gondom, értem ezalatt, hogy bárkivel letudok állni beszélgetni. Ilyen barátnős ismerkedős témában viszont picit érzem ezt. Ott ez a felfogás nem működik, mert ott pont hogy számít az, hogy mit gondol a másik és ez akaratlanul is feszülté tesz, ami nem kelt túlságosan jó benyomást. Ezzel még nem tudom mit kéne kezdeni. Mindenesetre a felfogásodon változtass. Mindenre rátudod "programozni" magad.

2014. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És neked hogy sikerült legyőzni ezt?
2014. aug. 29. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg próbálj meg elmenni buliba. Én manapság kezdtem el, az elején több, most már kevesebb pia kell, hogy feloldódjak, és ismerkedjek. Igaz, lányokkal még nem megy, de egyszer eljön majd az az idő is, legalább már pár új fiút megismertem, azért ez is valami.. :D 18F
2014. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!