Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan álmodozó, "nem...

Túlságosan álmodozó, "nem evilági" személyiséggel hogy fogok majd boldogulni az életben? 20/L

Figyelt kérdés

elég komolyan aggaszt, ráadásul még önbizalomhiányom, és kisebbségi érzésem is van, szinte mindenkivel szemben..

viszont egy jó egyetemen tanulok, de úgy érzem, hogy soha nem fogok munkát kapni, és kapcsolatokat építeni az ilyen természetem miatt.. :(


2014. júl. 30. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bekerülsz majd egy munkahelyre, ahol kiölik belőled az álom legkisebb morzsáját is.
2014. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de ne aggódj, ettől még lehet boldogulni. Nem egyszerű... de ha átlendülsz egy bizonyos ponton, onnantól annyira nem is nehéz. Gondolj arra, hogy végső soron nem tétre megy az élet, nincs mit elrontani rajta, így aztán nem kell túlgondolni, aggódni miatta. Majd úgyis lesz valahogy. Csak tedd amit tenni akarsz :)
2016. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NudliHercegnő válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van.
2016. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza, én is bekerültem egy munkahelyre (kórházi betegszállító) és alapvetően ugyanaz a személyiség maradtam, ugyanúgy álmodozok, ötletelek, elvagyok magamban. Munka közben nyilván nem, már tudok határozott lenni és céltudatos. De a személyiségem a régi és ezzel nincs is baj.
2016. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!