Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes önismerettel foglalkozni? Egyéni vagy csoportos módon, milyen formák ajánlottak elsősorban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem önismerettel foglalkozni bármilyen korban érdemes, miért ne? Hogy milyen formában az egyénfüggő, mindenkinek más válik be jobban.
2014. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 éves kor előtt még nem alakul ki a személyiség, úgyhogy előtte biztosan nem...
2014. aug. 30. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
És akkor még nem kell ismerned hogy milyen vagy éppen? Egyébként nem tudom te hogy vagy vele nekem már oviban is volt személyiségem... Sőt az előtt is. Csak azóta változott sok mindenben, és valószínűleg fog is, amíg élek. Lehet hogy sokan meg csak mennek a divat után meg követik a többieket mint a birkák, de valami személyiségük azért nekik is van...
2014. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!