Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon visszahúzódó, csendes vagyok társaságban, én vagyok az a suliban, aki nem igen beszél senkivel, csak ha odajönnek, akkor is csak 1-2 szót mondok. lehajtom a fejem. Igazából szívesen barátkoznék, ha elfogadnának és nem szekálnának mindenért.

Néha odamegyek az osztálytársaimhoz és valamelyiknek el kezdem ütögetni a nyakát, hátát, vagy hatalmas baromságokat mondok, amivel magamat égetem stb. akkor rám figyelnek és kiröhögnek. De persze utána visszagondolok, hogy milyen fogyatékos, gyökér voltam és hatalmas szégyenérzetem van. Mindig utánnuk kullogok a folyosón, hogy ne látszódjon, hogy egyedül vagyok, leülök melléjük a padra 1-2 szót váltok, de nem tudok semmiről se beszélni, van egyfajta nyomás, szorongás a fejemben.


2014. aug. 31. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyetlen bajod az, hogy nincs önbizalmad. Embereld meg magad és beszélgess. Ők is emberek. Ha szekálnak, akkor ne vedd komolyan. Inkább vedd poénra és csinálj belőle viccet. Ha beszólnak ne félj visszaszólni, de az a legjobb, ha valami poénosat szólsz vissza és nem tud rá mit mondani. Ne aggódj, először is szerezz EGY barátot és akkor nem lesz gond ;)
2014. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!