Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 85A-85B-s a melltartó méretem...

85A-85B-s a melltartó méretem 12 évesen, az nagyon óriási? Hogy kérjem meg anyukámat hogy vegyen nekem? Még toppom, meg sportmelltartom se meg semmim nincs, egy atlétát szoktam fel hajtani

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

"Figyelj anya, látod itt ezt a két csöcsöt? Kellene hozzá néhány hordozóeszköz különböző funkciókban, pl napközbeni használat, vagy épp sport.."


Azért a 85B-t már csak észreveszi ő is. Amúgy ha normálisan szólsz neki, hogy időszerű lenne már elmennetek melltartót venni, akkor biztos le fog esni neki is , hogy valamit elfejetett.

2014. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

B+... nekem kell 85B melltartó harmincakárhány-évesen, és nekem baromi széles a hátam, mert egész életemben sportoltam.

Hány centi és hány kiló vagy?! o_O


Ja, és milyen nemű vagy? Mert ha kispöсsös, akkor mondjuk nem csoda, hogy anyád nem vesz neked melltartót, még ha földig lóg a zsírcsöcsöd is...

2014. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem 75B a méretem és egyszerűen miközbe vásároltunk anyával elkezdtem nézegetni a melltartókat és segitett választani aztán meg is vettük nagyon egyszerű volt :D de én elötte már hordtam toppot is 13/L
2014. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A betű a kosárméret, a szám pedig a körméret. Azért a 85-ös körmeretű melltartót felnőttek között is a túlsúlyosabbak hordanak..
2014. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én 13/L vagyok, azt oszt. társamnak 80D-s a melltartója! mondd meg anyádnak hogy kell mert lóg a cicid!
2014. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez a mellméret egyáltalán nem óriási. Talán a hátad egy kicsit széles, szerintem anyukád azért nem hozta fel, mert ekkora mellek melltartó nélkül is tartják magukat

Mondd meg neki, hogy kényelmetlenül érzed így magad/egyszerűbb lenne öltözködni, ha lenne melltartód/fájnak, anyukád biztos meg fogja érteni

2015. aug. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!